Wpis z mikrobloga

@KsiadzMichal: Wytykanie wieku przez katoli to przede wszystkim dlatego samozaoranie, że katolikami zostali już w żłobku na mocy decyzji starych, a przeciętny ateista, bądź co bądź, doszedł do tego później.
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal: i to najlepsze, że ci katolicy co narzekają na jakość wpisów gimboateistów to tagowe nonejmy i nigdy żadnego nie widziałem pod dyskusjami na temat wiary, a siedzę dosyć dużo i się udzielam. Oczywiście nie wszędzie i zawsze, ale w samych wpisach często nie ma żadnych argumentów. Ot przychodzą sobie #!$%@?ć, że mają źle bo ich ktoś wyśmiewa, a sami #!$%@? nigdy nie zaangażowali się w te dłuższe dyskusje które
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal: Może gdyby content na #bekazkatoli nie reprezentował poziomu gimnazjum dla młodzieży upośledzonej umysłowo to nikt nie porównywałby was do 13 latków nie pomyślałeś o tym?

"oni czekają na ten mityczny wrzesień żeby ci mityczni gimbusi przestali zadawać pytania na które nie są w stanie odpowiedzieć"
@Piottix To może podaj przykład tych mitycznych pytań bo jakoś w ani jednego nie widziałem.

"najlepsze, że ci katolicy co narzekają na jakość wpisów gimboateistów to tagowe nonejmy i nigdy żadnego nie widziałem pod dyskusjami na temat wiary, a siedzę dosyć dużo
  • Odpowiedz
No nie bardzo.


@KsiadzMichal: przecież masz wyraźny wzrost wakacyjny. Dzieciaki mają wystawione oceny już na początku czerwca. Fajnie by było jeszcze dodać do wykresu patostreamy - to też przyniosło dużo "świeżości" na wykopie.
  • Odpowiedz
@KsiadzMichal: @koroluk: @iAmTS: Zabawne, bo ja mam dokładnie odwrotne wrażenie. Przeczytajcie na spokojnie argumenty jednej i drugiej strony np tutaj. Prawda jest taka że gimboateizm to raczej rak na poziomie argumentacji, który kompromituje samą ideę ateizmu - najbardziej aktywni użytkownicy to na oko 12 latkowie, którzy powtarzają jakieś hasła bez zrozumienia dodając na końcu tylko xD.

Prowadzę listę tych znamienitych użytkowników pod tagiem #stobanowdlagimboateistow
przesympatycznypan - @KsiadzMichal: @koroluk: @iAmTS: Zabawne, bo ja mam dokładnie od...

źródło: comment_KjtgEgTPYuqMDGlnYIjqV0kVfpnpTaKh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@przesympatyczny_pan: w sumie nie wiem których jest więcej, ale zauważam, że wielu narzekaczy na jakość nigdy nie wzięło udziału w dyskusjach w których poziom jest zachowany. Może to wieloletnie konta które robiły to 15 razy i im się znudziło...
  • Odpowiedz
@Masson: w sumie też dużo racji. Po prostu jak ja widzę mem o pedofilii w kościele to plusuje bo to jest obśmiewanie pewnego problemu z którym się nie walczy. Ale dla kogoś wewnątrz może to być gimbazjalny humor i czepianie się kościoła.
  • Odpowiedz
@Siotson: @przesympatyczny_pan: Wzrost zaczął się w lutym i wraz z rosnącą ilością wpisów i popularnością tagu coraz więcej ludzi „ośmieliło się” krytykować tę szkodliwą organizację. Nawet jeśli pisałyby na tagu same dzieciaki, to tylko oznaczałoby, że młode pokolenie jest coraz bardziej świadome i należy się z tego cieszyć.
  • Odpowiedz
Wzrost zaczął się w lutym i wraz z rosnącą ilością wpisów i popularnością tagu coraz więcej ludzi „ośmieliło się” krytykować tę szkodliwą organizację.


Pokaż mi popularność z poprzedniego roku bo inaczej to tylko bałamucenie za pomocą wyrywka trendu. Prawda jest taka że nagły wzrost nastąpił w czerwcu czyli kiedy skończyły się obowiązki szkolne. Przypadek? Być może. Tak jak mówiłem niecierpliwie czekam do października kiedy kartkówki zaczną się już na poważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet jeśli pisałyby na tagu same dzieciaki, to tylko oznaczałoby, że młode pokolenie jest coraz bardziej świadome i należy się
  • Odpowiedz
Wzrost zaczął się w lutym


@KsiadzMichal: poważny wzrost nastąpił w wakacje. Równie dobrze na "wzrost" w lutym mógł wpłynąć po prostu zwiększenie popularności wykopu. Ponadto pokazujesz wzrost na jego samym początku - celowa manipulacja?
Oczywiście do patostreamów się nie odniosłeś ;)

Nawet jeśli pisałyby na tagu same dzieciaki, to tylko oznaczałoby, że młode pokolenie jest coraz bardziej świadome i należy się z
  • Odpowiedz
Okaże się we wrześniu.


Okaże nieco później bo wyniki z tego wykresu liczone są dopiero po podsumowaniu poprzedniego miesiąca. A i początek września w szkole jest jeszcze luźny.

Ja raczej zakładam, że niechęć do KK jest spowodowana sytuacją polityczną w kraju.


Tu
  • Odpowiedz