Wpis z mikrobloga

@medykydem: heheszki heheszkami ale jeśli ktoś kto nie zarabia tych 3 tysięcy czy tam 4 kupuje telefon ze prawie 5 tysięcy na kredyt to do telefonu powinno dołączyć skierowanie do psychologa niezależnie czy to srajfon czy samsung czy siajomi xd
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: zarabiam 4 kafle a i tak wole wszystko sobie pobierać na raty/kredyt. Po pierwsze wyrabiam sobie historie kredytową coby ogarnąć sobie kiedyś mieszkanie, a po drugie dużo wygodniej jest mi płacić ratę nieobciążającą budżetu niż wywalić 5 kafli za jednym zamachem :).
  • Odpowiedz
@medykydem
Parę dni temu jedna dziewczyna kupiła u mnie w sklepie nowego IPhone'a X. Po zakupie jej mama powiedziała że... cytuję: "Ja nie rozumiem tych ajfonow. Wszystko co zarobila wydała na ten telefon".
Z jednej strony podziwiać że wytrwale zbierała pieniądze poprzez jakieś wakacyjne prace, ale z drugiej to jest jakiś dramat wydać wszystko na tak drogiego smartfona.
  • Odpowiedz
@Aclyoneus: bo kupiła małolata dla lansu. Tylko o to chodzi. W takiej Polsce ktoś ma iPhone to od razu każdy myśli, że nadziany albo Bóg wie co xD totalna głupota. Ciekawe ile będzie płakać jak jej upadnie ten iPhone i sobie głupi ryj rozwali xDDD
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi dokładnie, I zdolność wynika z zarobków i umowy a nie k---a czy się brało na raty telewizor, jakim kręte trzeba być żeby w takie coś wierzyć... Koleś zbiera punkty zdolności kredytowej xD xDXD

chłopie ty możesz wziąść kredyt w10 bankach i żaden nie musi wiedzieć o innym... Ale zbieraj se pkt dalej
@MZ23
  • Odpowiedz