Wpis z mikrobloga

@maciejg: wyjaśniłem sprawę powyżej. Tradycyjni wykopowi znawcy jedyny kredyt pobierali kupując drożdżówkę na zeszyt w szkolnym sklepiku, ale pitolą jacy są świetni ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
heheszki heheszkami ale jeśli ktoś kto nie zarabia tych 3 tysięcy czy tam 4 kupuje telefon ze prawie 5 tysięcy na kredyt to do telefonu powinno dołączyć skierowanie do psychologa niezależnie czy to srajfon czy samsung czy siajomi xd


@Niebadzlosiem: lol, jebnij sie w cymbal xD. Jezeli ktos chce taki telefon i stac go na kredyt to w czym problem? Takich jak ty powinni zamknac, bo sie tylko #!$%@? o
  • Odpowiedz
@Aclyoneus: wyjdzie, potknie się, ifon poleci na bruk i #!$%@? załamanie psychiczne bo 3 miesiące wakacyjnej roboty psu w dupę, lansu nie będzie xD
  • Odpowiedz
@FLAC dlatego pomimo że mógłbym sobie pozwolić na iphone'a to wybrałem taniego xiaomi który mi w zupełności wystarcza. Jak się potłucze to kupię następnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
heheszki heheszkami ale jeśli ktoś kto nie zarabia tych 3 tysięcy czy tam 4 kupuje telefon ze prawie 5 tysięcy na kredyt to do telefonu powinno dołączyć skierowanie do psychologa niezależnie czy to srajfon czy samsung czy siajomi xd


@Niebadzlosiem: #!$%@? ci do tego kto co robi ze swoją kasą. Jeden se kupi lapka do grania za 20k, drugi Passata za 30, którym będzie jeździl do kościoła raz na tydzień,
  • Odpowiedz
  • 0
@medykydem miałem kiedyś iPhona ale przeniosłem się na bardziej niezniszczalne gówno typu cat S60 na androidzie. Mi tu nie chodzi o system tylko o badziewie które wciskają konsumentom...
  • Odpowiedz
Moje zdanie jest takie, że jak ktoś potrafi to sobie prędzej zaoszczędzi niż spłaci raty a przy kredycie zawsze jest ryzyko. Nie ważne jak dobra masz teraz pracę i zarobki - jest wiele różnych sytuacji życiowych nie do przewidzenia a jak przestaniesz płacić raty kredytu to bank cię zniszczy już do reszty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz