Wpis z mikrobloga

@Czesiowcy: @NewGuy: nie próbuj uczyć się z kursów i książek po polsku moim zdaniem, tłumaczenie informatyki na polski ma mało sensu - głównie ze względu na tempo rozwoju technologii - będąc inforamtykiem musisz być na bieżąco, a nikt nie zdąży na od razu przetłumaczyć wszystkiego.

Tak wspominam bo nie zaznaczyłeś, a to też częsty błąd popełniany przez początkujących.

EDIT: Zauważyłem Czesiowcy ze przypadkiem zawołałem, srry misclick
@Koliat: Chill, a Twoje uwagi są słuszne - można ocipieć od "kreatywnych tłumaczeń". Mam taką książkę do F#, więcej czasu zajmuje rozkminienie, o jakim koncepcie z programowania funkcyjnego mówi autor w tłumaczeniu, niż rzeczywiste nauczenie się tego, co chce przedstawić.
@motaboy kolego ogarniam c++ a videokurs pomaga dużo szybciej zapoznać się z interfejsem i możliwościami visual studio. Więc nie tylko słodko ale i dobrze
@NewGuy: a co do tematu, gorąco polecam https://visualstudio.microsoft.com/dev-essentials/

Oprócz innych benefitów dostajesz też dostęp do wielu platform szkoleniowych ( na ograniczony czas, ale zawsze, no i nie musisz każdego aktywować w tym samym czasie) :
LinkedIn Premium (business, tech and creative)*
Pluralsight (cloud, design, security, mobile and data)
Data Camp (data-science and AI)*
Opsgility (cloud-focused)*
Mobile training on Xamarin University
WintellectNOW (app development)*