Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jak poradzić sobie z tym, że nie we wszystkim podobam się mojemu chłopakowi? jestem z chłopakiem od 4 miesięcy, ale wiem że nie wszystko się mu we mnie podoba, np. piersi. mam raczej małe, a on woli duże. widzę jak kręcą go wielkie cycki a jak ja się rozbiorę to ani go ziębi ani grzeje. mogę zrobić operację, ale mam obawy bo to jednak zabieg który może skończyć się różnie. druga rzecz to nogi. on lubi długie a ja mam 159 cm wzrostu i ciężko żebym sobie je wydłużyła. on mi się bardzo podoba. nie ma takiej cechy która mi nie odpowiada. zachwycam się nim a mam wrażenie, że ja jego już nie bo nie wyglądam tak jak on by chciał.
psycholog? warto się wybrać?
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 5
zachwycam się nim a mam wrażenie, że ja jego już nie bo nie wyglądam tak jak on by chciał.

psycholog? warto się wybrać?


@AnonimoweMirkoWyznania: tak, bo prędzej czy później rozwalisz związek takim #!$%@?. jak gość chce z tobą być i cię bolcuje, to znaczy, że go kręcisz. na #!$%@? wy to tak komplikujecie?
@AnonimoweMirkoWyznania: nie rób żadnych głupot i nie zmieniaj się dla chłopaka, serio przyjdzie taki czas ze będziesz żałować, on ma cię akceptować w całości a jak nie to niech #!$%@? i niech szuka sobie napompowanych pan;) małe cycki nie są złe i nie masz wpływu na to z jakim biustem i wzrostem się urodziłaś, wiec pozostaje ci tylko zaakceptować ten fakt