Wpis z mikrobloga

Ale zostałem napromieniowany prorodzinnym #!$%@? ( _)

"Ja to bym dla ludzi bez dzieci dał podwójne podatki, bo po co im pieniądze? Ja za to powinienem mieć dużo niższe."
"Nie masz na co wydawać pieniędzy tylko na jakieś pierdoły?! Ja to sobie nie mogę pozwolić na coś takiego, bo mam dzieci."
"Nie wyspałeś się? Jak to możliwe? Ja musiałem wstać do dziecka które płakało, ja to mam prawo być zmęczony."
"Też bym chciał czasami iść do kina, ehhh będziesz mieć dzieci to zobaczysz jak to jest..."
No zajebiście już biegnę robić sobie dzidziusia!
Jak słucham takich wysrywów to co raz to bardziej odechciewa mi się mieć dzieci w przyszłości.

No ja jebix nie mam nic do ludzi którzy mają dzieci ale takie #!$%@? nieziemsko wyprowadza mnie z równowagi. Kto im kazał zrobić sobie gówniaka, skoro teraz na każdym kroku im w czymś przeszkadza i do tego głównym argumentem jest "bo mam dziecko"...

#zalesie #madki (w sumie bardziej ojdzowie)
  • 149
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Nie powinno być ani zasiłków ani ulg. Ulgi podatkowe to tylko inna nazwa bykowego. To, że ktoś ma dzieci nie jest powodem dlaczego ma płacić mniejsze podatki od reszty. Bezdzietni fundują ze swoich podatków szkoły, przedszkola itp. dla dzieci i to jest wystarczający ich wkład w ich wychowanie.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Na razie płacę kilka tysięcy składek na ZUS miesięcznie i ostatnie czego oczekuje to by kogoś Brajanki pracowały na moją emeryturę. Oddaj mi moje składki to zainwestuje je zagranicą i dostanę emeryturę niezależnie od tego ile będzie dzieci. Zresztą co to za argument by jedną patologię państwa usprawiedliwiać inną patologię?

Zresztą równie dobrze zamiast dzieci z perspektywy emeryta mogą tu imigranci przyjechać. Ekonomicznie znacznie lepiej wyszedłbym na przyjeździe już
  • Odpowiedz
@Dutch dzieciaku, ale cytuj całość, wyrwałeś z kontekstu i wklejasz kawałek mojej wypowiedzi, bo jesteś za słaby żeby w miarę odpowiedzieć, rozumiem, że jesteś dość ubogi umysłowo, ale bez przesady, widać jak bardzo boli was ten tekst o dzieciach, nic nie poradzę, że jesteście takimi przegrywami ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zygfryd0: XD #!$%@? ja tylko jak będę miał czas to #!$%@?ę sobie wazektomie by nie mieć nigdy dzieci. Przecież to się nie opłaca XDD, poza tym faktycznie ludzi którzy chcą mieć dzieci i wychowują je super można na palcach jednej ręki policzyć.

Większość to jest z wpadek, a potem #!$%@? mieszkanie w bloku, piwska i żal dziecku na fajne buty za 200 zł, pytanie tylko co w szkole i raz
  • Odpowiedz
mi moje składki to zainwestuje je zagranicą i dostanę emeryturę niezależnie od tego ile będzie dzieci.


@Herubin: ok prosze oddaje. To typowe mirkowe #!$%@?, obaj dobrze wiemy ze nikt nie zmieni systemu emerytalnego.

Zresztą równie dobrze zamiast dzieci z perspektywy emeryta mogą tu imigranci
  • Odpowiedz
@enforcer:

dzieciaku, ale cytuj całość, wyrwałeś z kontekstu i wklejasz kawałek mojej wypowiedzi, bo jesteś za słaby żeby w miarę odpowiedzieć, rozumiem, że jesteś dość ubogi umysłowo, ale bez przesady, widać jak bardzo boli was ten tekst o dzieciach, nic nie poradzę, że jesteście takimi przegrywami ))¯(ツ)

Pantofelku, "dzieciaku" to możesz sobie mówić to kolegi z ławki w technikum kelnerskim, bo ja Cię na oko bije w tej
  • Odpowiedz
@Dutch

bo ja Cię na oko bije w tej konkurencji ze 3 razy, to po pierwsze


Patrząc po tym co wcześniej napisałeś i tym co teraz to obstawiam OHP, technikum to dla Ciebie za wysokie progi
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:

jak placisz kilka tys miesiecznie to jestes zwyklym debilem bo nikt normalny o takich dochodach nie placi tyle zusu tylko zaklada dzialnosc i placi minimalna stawke.


Bo ludzie to z reguły lenie którym nie chce się sprawdzić skutków swoich działań. Większość takiego samozatrudnienia w razie kontroli kończy się zmianą charakteru umowy na UOP i koniecznością zapłaty składek i kar z odsetkami.

I akurat przed sobą mam raport Deloitte sprzed
  • Odpowiedz
Bo ludzie to z reguły lenie którym nie chce się sprawdzić skutków swoich działań. Większość takiego samozatrudnienia w razie kontroli kończy się zmianą charakteru umowy na UOP i koniecznością zapłaty składek i kar z odsetkami.


@Herubin: no #!$%@? na pewno xD fajnie ze dostalem kary xD tak to jest jak sie zna zycie z internetu xD

Jakie to
  • Odpowiedz
@Usted: Piękny apel, szacun. ;)

@carbonara: Nie chcę się wcinać w tę jakże ambitną wymianę poglądów, ale chciałbym napomknąć, że w rankingu nie jesteśmy sami co skutkuje tym, że dany użytkownik nie musi wcale nic robić aby się wybić, wystarczy, że ci na wyższej pozycji spadną, to on automatycznie idzie w górę. Tak to już działa i wcale nie trzeba być gwiazdorem aby być wysoko. ;)
  • Odpowiedz