Wpis z mikrobloga

ojej kolejny zatroskany prawak


@ZaplutyKarzelReakcji: o - a to kolejna kwestia ( ͡° ͜ʖ ͡°) protestuj przeciwko stereotypom i szufladkowaniu, zaszufladkuj po 5 minutach rozmówcę jako "prawaka" - ciekawe w sumie na jakiej podstawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Możesz sobie mnie wyzywać jak chcesz ale zastanów się na spokojnie nad tym co napisałem w ostatnim komentarzu ;) miłego dnia
  • Odpowiedz
"Role społeczne - wiesz co to?"

"jego związek nie spełnia sporej części ról społecznych które spełnia związek hetero"

"wychowywanie dzieci z wzorcami rodziców obydwu płci"


@vind: To? Naucz się po pierwsze cytować. Po drugie naucz się
  • Odpowiedz
odpowiedz na ten sam debilny post jakiegos prawaka ktory twierdzil ze w polsce nie ma dyskryminacji lgbt bo moga wziac slub z osobami przeciwnej plci tak samo jak heteroseksualisci, to on nie widzi w czym problem.


@f4lcon: to że jakiś zjeb wypisuje #!$%@? rzeczy nie oznacza, że należy wypisywać to samo w drugą stronę jeśli chce się podjąć dialog i tylko potwierdza wszystko to co napisałem ¯\_(ツ)_/¯

Chyba że ten
  • Odpowiedz
  • 10
@ediz4 jest poprawnie zacytowane. Nie będę się #!$%@?ł z szukaniem po klawiaturze telefonu ukrytych znaków specjalnych. O nie, ktoś zgubił jedna literę w wyrazie pisząc na szybko z telefonu, CO TERAZ, MUSZĘ MU POCISNAĆ w związku z tym XD
A czemu miałoby być słowo 'kulturowe', płeć społeczna i płeć kulturowa są stosowane jako synonimy, tak samo jak uwarunkowania społeczne i uwarunkowania kulturowe.

  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Myslisz ze da sie podjac normalny dialog z kims takim? Napiszesz mu cos on nawet do siebie tego nie wezmie i bedzie jechal dalej ze swoim #!$%@? bez zadnej refleksji mimo ze wszyscy w okolo mowia ze sie mysli, tak jak ediz teraz.
I tak ten wpis jest tylko trollingiem, nie jestes najbystrzejsza zaba w stawie co?
  • Odpowiedz
jest poprawnie zacytowane. Nie będę się #!$%@?ł z szukaniem po klawiaturze telefonu ukrytych znaków specjalnych.

O nie, ktoś zgubił jedna literę w wyrazie, CO TERAZ, MUSZĘ MU POCISNAC XD


@vind: 3 linijki źle zacytowałeś.

A czemu miałoby być słowo 'kulturowe', płeć społeczna i płeć kulturowa są stosowane jako synonimy, tak samo jak uwarunkowania społeczne i
  • Odpowiedz
  • 1
@ediz4 dobrze zacytowałem. 'nie mowa o płci', ale 'rola związków heteroseksualnych'. Zdecyduj się, bo mówiąc o hetero- i homoseksualistach nie da się nie mówić o płci, oba te wyrażenia są tak jakby nieeozłącznie z nią właśnie związane xD

Ogólnie to nie wiesz co powiedzieć więc zacząłeś trollować i próbujesz czepiać się określeń i pojedynczych związków frazeologicznych więc #!$%@?, nie będę odpisywał na trolling
  • Odpowiedz
ale ja nigdzie nie protestowałem przeciwko szufladkowaniu


@ZaplutyKarzelReakcji: ten komentarz

ja jestem wręcz wściekły. Wpłacam na fundacje SOROSA niemałe pieniądze i liczyłem na jakaś deprawację dzieci przez szwadrony homoseksualistów. To chyba były zmarnowane pieniądze, bo nikt mnie nie chciał zgorszyć na tej
  • Odpowiedz
Myslisz ze da sie podjac normalny dialog z kims takim? Napiszesz mu cos on nawet do siebie tego nie wezmie i bedzie jechal dalej ze swoim #!$%@? bez zadnej refleksji mimo ze wszyscy w okolo mowia ze sie mysli, tak jak ediz teraz.


@f4lcon: to takiego typa na czarno a rozmawiać z całą resztą - a w ten sposób i gosc nie zmieni zdania i cała reszta się zrazi ¯\
  • Odpowiedz
  • 1
@ediz4 ja piszę, że nie da się o tym mówić bez uwzględniania płci, ty natomiast mówisz że się da. Poczym mówisz o tym uwzględniając płeć. Weź spie***laj już bo mi się niedobrze robi jak te idiotyzmy czytam xD
  • Odpowiedz
@vind: Najpierw pieprzysz że gdzie pisałem o płci kulturowej - okazuje się że to bzdura. Teraz pierdzielisz że nie da się mówić o małżeństwie bez uwzględniania płci - kolejna bzdura. Weź już skończ. Nie odpisuj więcej bo kompletnie nie wiem co Ty chcesz udowodnić tym miotaniem się.
  • Odpowiedz