Wpis z mikrobloga

Chcę wziąć ślub z przedszkolakiem/indykiem/samochodem #!$%@? nie moge nie mam rownych praw z hetero i to takie #!$%@?, gdzie jest granica normalności?


@siralop: bycie debilem sprawia ci przyjemność? Na te wysrywy już nawet nie chce się odpowiadać, bo #!$%@? takie niemiłosierne głupoty, a ja jakbym chciała porozmawiać z ludźmi niepełnosprawnymi umysłowo, to poszłabym do hospicjum, ponieważ dowiem się od nich czegoś ciekawego i są kilka poziomów intelektualnie wyżej niż ty.
  • Odpowiedz
  • 28
@ediz4

jego związek nie spełnia sporej części ról społecznych które spełnia związek

Nie chce, żeby Ci mózg wypaliło nadmiaru informacji, ale właśnie popierasz swoje tezy tym złym, mityczny GENDERRRRRR. Gender czasem nie jest złe a role społeczne przypisane do płci nie istnieją? XD
  • Odpowiedz
@vind: Wiem że może Cię to zszokuje ale kobieta i mężczyzna dość poważnie się od siebie różnią i inaczej podchodzą do dziecka. To nie wredne społeczeństwo powoduje że kobieta jest opiekuńcza a mężczyzna np. stanowczy. To są różnice w biologii.
  • Odpowiedz
  • 40
@ediz4 no ale wiesz, że to jest właśnie G E N D E R? XD Po prostu komiczne wydało mi się wybicie do twojej główki faktu, że coś co zazwyczaj cię oburza i co pewnie krytykujesz okazuje się używane i popierane przez ciebie. Ciekawe jaka definicje 'gender' miałeś w głowie, jak nie wołanie płeć określoną kulturowo xD
  • Odpowiedz
@vind: Kompletnie nie wiesz o czym mówisz. Mityczne gender to płeć kulturowa

interdyscyplinarny obszar badawczy zajmujący się płcią kulturową, czyli manifestacją męskości lub kobiecości w różnych społeczeństwach, oraz to, jak łączy się ona z instytucjami społecznymi, gospodarką, władzą, tożsamością, seksualnością....

Ja mówię o płci biologicznej a więc a różnicach pomiędzy kobietami i mężczyznami.
  • Odpowiedz
@Nidor: to pewnie o mnie mowa. Nie zmienię zdania. Natomiast wszyscy tęczowo powinni z prostego powodu. To im poprawi stan życia.

Przestańcie zadać homomałżeństw, zacznijcie wnioskować o Rejestrowanie Związki Partnerskie. Katolik zabierzecie wszystkie argumenty, do waszego ruchu dołączy wiele osób heteroseksualnych m, które też chcą ZP. To jest rozwiązanie idealne dla obu stron.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Dyskryminacja chrześcijan w Arabii Saudyjskiej nie polega na tym ze nie moga posiadac bibli tylko ze pozbawieni sa wiekszosci praw tylko dla tego ze nie sa muzulmanami natomiast dyskryminacja homoseksualistow w polsce polega na odmowieniu im szczegolnych przywilejow(glownie chodzi o przywileje podatkowe) ktore daje mozliwosc zawierania malzenstw. Robisz #!$%@? z logiki, to nie jest ten sam poziom dyskryminacji.
  • Odpowiedz
  • 40
"Role społeczne - wiesz co to?"
"jego związek nie spełnia sporej części ról społecznych które spełnia związek hetero"
"wychowywanie dzieci z wzorcami rodziców obydwu płci"
No w ogóle nie mówisz o płci społeczno-kulturowej Jakie wzorce, jakie rolę społeczne, przecież to nie kwestia kultury i ról społecznych według ciebie.
Zastanów się trochę nad sobą, bo takiego #!$%@? logiki jak ty w tym wątku to jeszcze na wykopie nie widziałem xD
Ej ej, takie
  • Odpowiedz
@Oryginalny_nikt: To jest niesamowite, że ktoś może być w takim stopniu zjedzony przez oponentów, zmieszany z błotem, ośmieszony i skompromitowany, ale nie ma o tym zielonego pojęcia i dalej chlapie ozorem, jakby nic się nie stało xD
  • Odpowiedz