Wpis z mikrobloga

Tyb porównójesz kolonizację obcych plemion do przemian kulturowych w ramach jednego państwa? XD Najbogatsi ludzie z doliny krzemowej działają na szkodę Amerykanów poprzez wspieranie środowisk LGBT?

Nie. Odpowiadam na twoje wysrywy np. takie

To ma, że 50 lat temu konserwy twojego pokroju też porysowały przeciwko zniesieniu apartheidu i przeciw małżeństwom mieszanym


@
  • Odpowiedz
Ty segregujesz ze względu na orientację, to dlaczego uważasz, że segregowanie ze względu na wiarę jest w jakimś stopniu gorsze?


@rzep: Albo np. dlaczego segregowanie ludzi ze względu na zarobki, miałoby być lepsze, od segregowania ludzi ze względu na orientacje?
  • Odpowiedz
@ediz4: Jaki ty masz problem z małżeństwami homoseksualnymi? Stracisz na tym jakieś prawa? Boisz się, że ci dzieci zabiorą czy jak? Dla mnie to jest niepojęte, jak prawicowa propaganda rozbudziła w ludziach taką nienawiść do innych tylko dlatego, że nie urodzili się tacy jak oni.

I prawilnie przypominam, że te lewackie kraje Zachodu mają wyższe współczynniki przyrostu naturalnego niż katolicka Polska, gdzie przecież geje nie mogą się żenić ani adoptować
  • Odpowiedz
I prawilnie przypominam, że te lewackie kraje Zachodu mają wyższe współczynniki przyrostu naturalnego niż katolicka Polska, gdzie przecież geje nie mogą się żenić ani adoptować dzieci, dostęp do środków antykoncepcyjnych jest ograniczony, a aborcja jest nielegalna. Jak to możliwe?


@TJ_Laser: Polska ma niski wskaźnik bo jest biedna. Polki na wyspach mają najwyższą dzietność z wszystkich narodowości. Ponad dwukrotnie wyższą niż jest w Polsce.

Jaki ty masz problem z małżeństwami homoseksualnymi?
  • Odpowiedz
@ediz4: No ale jak to możliwe? Myślałem, że w UK tradycyjna rodzina została zniszczona przez homolobby, a każde poczęte dziecko jest abortowane w legalnych klinikach aborcyjnych.

Instytucja rodziny na tym straci

CO na tym straci? Konkrety proszę.
  • Odpowiedz
No ale jak to możliwe? Myślałem, że w UK tradycyjna rodzina została zniszczona przez homolobby, a każde poczęte dziecko jest abortowane w legalnych klinikach aborcyjnych.


@TJ_Laser: No jak widać imigranci podnoszą dzietność bo Brytyjczycy się nie rozmnażają. Dzietność ogólna jest 1,8 przy 1,3 w Polsce. Polki na wyspach mają 3,3.

CO na tym straci? Konkrety proszę....

Jak kto? Instytucja rodziny. Przecież napisałem. Ulgi i ułatwienia dla normalnych rodzin znikną.
  • Odpowiedz
Ulgi i ułatwienia dla normalnych rodzin znikną.


@ediz4: W którym kraju, gdzie zalegalizowano małżeństwa homoseksualne, zlikwidowano jednocześnie ulgi dla "normalnych" rodzin? W jaki sposób te 2 rzeczy są w ogóle powiązane?
  • Odpowiedz
W którym kraju, gdzie zalegalizowano małżeństwa homoseksualne, zlikwidowano jednocześnie ulgi dla "normalnych" rodzin? W jaki sposób te 2 rzeczy są w ogóle powiązane?


@TJ_Laser: Przecież napisałem

Możemy po prostu całkowicie usunąć instytucję małżeństwa z systemu prawnego i nie każdy łazi do notariusza. Instytucja rodziny na tym straci ale przecież tylko o to chodzi wojującej lewicy....
  • Odpowiedz
@ediz4: W takim razie mam propozycję - umożliwiamy zawarcie małżeństwa także homoseksualistom! Normalne rodziny nic nie stracą, a geje i to wściekłe lewactwo będą zadowoleni! Co o tym myślisz?
  • Odpowiedz
W takim razie mam propozycję - umożliwiamy zawarcie małżeństwa także homoseksualistom! Normalne rodziny nic nie stracą, a geje i to wściekłe lewactwo będą zadowoleni! Co o tym myślisz?


@TJ_Laser: Nie ustępuje się terrorystom. I będzie to niesprawiedliwe dla normalnych rodzin.
  • Odpowiedz
Przecież Korwin popiera likwidację małżeństw państwowych. To wręcz stan docelowy, który powinniśmy osiągnąć.


@wojtas_mks No tak, ale mimo to powiedział tak o równości wobec prawa homoseksualistów.
  • Odpowiedz
No tak, ale mimo to powiedział tak o równości wobec prawa homoseksualistów


@Sokole-oko: Ale tu też ma racje. Albo małżeństwa kobiety i mężczyzny, albo nic. Tworzenie kolejnych formalnych tworów jest idiotyczne.
  • Odpowiedz