Wpis z mikrobloga

@prawa_reka_sorosa: No popatrz, a ja znalazłem coś takiego

The Holy Qur’aan should not be touched by anyone except those who are purified. Allaah says (interpretation of the meaning):

“Verily, the Mushrikoon (polytheists, pagans, idolaters, disbelievers in the Oneness of Allaah, and in the Message of Muhammad) are Najasun (impure)” [al-Tawbah 9:28]

On this basis, the kaafir should not be permitted to touch the Qur’aan, whether he is a Christian, a Jew, a Buddhist, a Hindu or anything else. But it is permissible for him to listen to the Qur’aan on radio or TV, or from tapes, and it is permissible for him to read the translations of the meanings of the Qur’aan which are available in different
  • Odpowiedz
  • 28
Osoby homo nie mogą wziąć ślubu bo nie są osobami hetero dla których ten przywilej stworzono. Co tu jest trudnego do zrozumienia


@ediz4: trudny do zrozumienia jest beton, który macie zamiast mózgu.

Kobiety kiedyś nie mogły głosować, bo go nie dla nich stworzono ten przywilej, a kolorowi nie mogli nawet z kibla na mieście skorzystać, albo usiąść z przodu
  • Odpowiedz
Pełna legalizacja związków homoseksualnych jest nieunikniona. Zresztą popierają to najwięksi i najmądrzejsi, a w opozycji są w większości pustogłowe buraki bez wykształcenia.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: xD I dlatego Europa umiera

Kobiety kiedyś nie mogły głosować, bo go nie dla nich stworzono ten przywilej, a kolorowi nie mogli nawet z kibla na mieście skorzystać, albo usiąść z przodu autobusu...

Co to ma
  • Odpowiedz
tylko w głowach osób z urojeniami prawakoidalnymi.


@DobrzeNaoliwioneLozysko: No na pewno urojenia - zerowy przyrost naturalny xD, Afryka w kilkanaście lat podwoi liczbę ludności, podobnie Azja choćby Indie. UE kiedyś drugi najpotężniejszy gracz spada w hierarchii coraz niżej. Ale to urojenia.

To ma, że 50 lat temu konserwy twojego pokroju też porysowały przeciwko zniesieniu apartheidu i przeciw małżeństwom mieszanym....

Zgadza się. I tak samo lewica twojego pokroju najpierw protestowała a potem wprowadziła najbardziej morderczy reżim w
  • Odpowiedz
podobnie Azja choćby Indie. UE kiedyś drugi najpotężniejszy gracz spada w hierarchii coraz niżej. Ale to urojenia.


@ediz4: yhy, i legalizacja małżeństwa homoksualnych sprawia, że homoseksualiści nie chcą się zamienić w hetero i nagle cudownie rozmnażać
  • Odpowiedz
@rzep: ale jako że w krajach arabskich nie ma zgody na posiadanie bibli proponuje chrześcijanom się przenieść tam gdzie takie prawo obowiązuje i nie ingerować w sprawy państwa Arabskiego a my na ten typ zakazu powinniśmy dać zakaz Koranu w Polsce i spokój każdy wybiera gdzie chce żyć i tyle. Nie jestem katolikiem ale gdybym był nie chciałbym nakazywać komuś zmiany prawa z mojego widzi mi sie
  • Odpowiedz
Zaorane przez multikonto

@ediz4: nie, zaorało cię 20 osób powyżej (szczególny szacun dla @rzep). Ja tylko stwierdzam żeś nic nie zmądrzał i jak byłeś tępym fanatykiem tak jesteś, a ten wątek udowadnia to ponad wszelką wątpliwość.

  • Odpowiedz