Wpis z mikrobloga

Osoby homo nie mogą wziąć ślubu bo nie są osobami hetero dla których ten przywilej stworzono


@ediz4: Czyli osoby hetero są uprzywilejowane. Czyli przyznałeś, że jest dyskryminacja.
  • Odpowiedz
@choksondik: Zgadza się - mają przywilej zawierania małżeństw z powodu możliwości prokreacji i wychowywana dzieci w zdrowych warunkach. A więc przy męskich i żeńskich wzorcach które dziecko potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Pary homo niestety nie mają takich możliwości więc nie mają tego przywileju.
  • Odpowiedz
@ediz4: ojojoj jaki edizek jest czuły. Co prawda ukochana partia miesza z gównem każdego krytyka, a edizek skoczyłby za nią w ogień i nie raz brał aktywny udział w nagonkach na wrogów rewolucji, ale jego nie wolno nazwać fanatykiem bo się popłacze i poleci do "lewackiej moderacji" na skargę :D

W każdym razie oni cię zaorali logicznymi i merytorycznymi argumentami, a ja tylko cię pojechałem ad personam bo cię nie
  • Odpowiedz
@errrr:

Jakim przypadkiem, normalnie zgłosiłeś i normalnie usunął. #!$%@?ące logikę zakute łby nie lubią o sobie czytać :)....

Nie wiem kto tu jest tępakiem skoro nie potrafi odczytać tak oczywistej ironii.

Oni cię zaorali logicznymi i merytorycznymi argumentami, a ja tylko cię pojechałem ad personam bo cię nie lubię i uważam za fanatycznego tępaka...

xD Obrzucanie kogoś wulgaryzmami to przejaw braku argumentów inteligencie.
  • Odpowiedz
Nie wiem kto tu jest tępakiem

@ediz4: ty.

xD Obrzucanie kogoś wulgaryzmami to przejaw braku argumentów inteligencie.

Ja niczego nie argumentuję, przecież uczciwie przyznaję że przyszedłem do tego wątku tylko żeby się z ciebie pośmiać i trochę ci pocisnąć. Natomiast przedmówcy z początku wpisu jak najbardziej rozjechali cię logiką i argumentami, dopiero po kilkudziesięciu wpisach - gdy już popisałeś się charakterystycznym dla siebie tępym fanatyzmem ideologicznym - ludzie zaczęli cię
  • Odpowiedz
Ja niczego nie argumentuję, przecież uczciwie przyznaję że przyszedłem do tego wątku tylko żeby się z ciebie pośmiać i trochę ci pocisnąć. Natomiast przedmówcy z początku wpisu jak najbardziej rozjechali cię logiką i argumentami, dopiero po kilkudziesięciu wpisach - gdy już popisałeś się charakterystycznym dla siebie tępym fanatyzmem ideologicznym - ludzie zaczęli cię dojeżdżać jako tępego partyjniaka.


@errrr: xD Żyj dalej w swoim urojonym świecie.
  • Odpowiedz
@ediz4: o jakim "szczekaniu" mówisz, skoro uczciwie i otwarcie piszę, że chciałem cię tylko pojechać za tępe partyjniactwo? Argumentami już zostałeś rozjechany, to że dalej wierzgasz w tym wątku świadczy tylko o ideologicznym zaślepieniu i nie ma tu żadnego znaczenia czy jestem multi, #60groszyzawpis, ratlerkiem czy zwykłym gościem, który po prostu nie trawi takich jak ty.
  • Odpowiedz
@ediz4: no mówiłem: idiota, tępy partyjniak, fanatycznie oddany ideologii, niezdolny do autorefleksji. Od czasu jak erbusie, farmerjanki i peterykovace okryły się platyną, w mojej ocenie dzierżysz tytuł najgłupszego pisowca na wykopie. Do Thorkilla nawet nie masz startu - on przynajmniej udaje mądrego, ty po prostu jesteś partyjnym betonem. Z abiu mi się kojarzysz, on też lubi pseudointelektualne #!$%@? od rzeczy i tak samo nie kuma co się do niego mówi.
  • Odpowiedz
@errrr: powiedziało 7 godzinne multi jakiegoś neuropejskiego spamera.
xD
Tak jak gówno mnie twoja opinia obchodziła tak jest dalej. Idź się wody napij zamiast obszczekiwać nogawki.
  • Odpowiedz
  • 1
zerowy przyrost naturalny xD, Afryka w kilkanaście lat podwoi liczbę ludności, podobnie Azja choćby Indie. UE kiedyś drugi najpotężniejszy gracz spada w hierarchii coraz niżej. Ale to urojenia.

@ediz4: po pierwsze to nie kompletnie zerowy, po drugie to cały cywilizowany świat ma niski przyrost naturalny, bo jest to jedna z cech rozwiniętej cywilizacji.

W perspektywie rewolucji AI to by się przydało jeszcze populację
  • Odpowiedz
powiedziało 7 godzinne multi jakiegoś neuropejskiego spamera

@ediz4: nie jestem multi, bo konto skasowałem dawno temu. To założyłem dla zupełnie innego (nie-politycznego) tematu, co łatwo sprawdzić w historii, a na ciebie trafiłem przypadkiem - przeglądając gorące. Nie dodawaj sobie, nie jesteś na tyle fajny żeby specjalnie dla ciebie zakładać konto.

Tak jak gówno mnie twoja opinia obchodziła

Tak cię nie obchodzi, że już siedem komentarzy napisałeś, zgłaszasz do moderacji i gorączkowo odświeżasz wpis ( ͡°
  • Odpowiedz
Tak cię nie obchodzi, że już siedem komentarzy napisałeś, zgłaszasz do moderacji i gorączkowo odświeżasz wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@errrr: Przecież Ty mnie osiołku w kółko wołasz do tego samego wysrywu o zaoraniu. Ale skacz koło nogawki dalej.
@UrbanHorn: Ty też.
  • Odpowiedz