Wpis z mikrobloga

@rzep: Nie. Homoś to też człowiek i nie różni się niczym oprócz preferencji ale jego związek nie spełnia sporej części ról społecznych które spełnia związek hetero. I to są fakty - nie rozumiem z czym Ty polemizujesz.
@Majk_: Cytuj do czego się odnosisz.
  • Odpowiedz
Nie. Homoś to też człowiek i nie różni się niczym oprócz preferencji ale jego związek nie spełnia sporej części ról społecznych które spełnia związek hetero. I to są fakty - nie rozumiem z czym Ty polemizujesz.


@ediz4: Związek chrześcijan też nie spełnia sporej części ról społecznych, którą spełnia związek muzułmanów.
Dlaczego uważasz, że twoja definicja ról społecznych jest lepsza od tej, którą ustaliła sobie Arabia Saudyjska?

Ty uważasz, że homoseksualiści
  • Odpowiedz
Związek chrześcijan też nie spełnia sporej części ról społecznych, którą spełnia związek muzułmanów.


@rzep: Spełnia takie same. Takie same spełnia związek hetero ateistów czy buddystów.

Dlaczego uważasz, że twoja definicja ról społecznych jest lepsza od tej, którą ustaliła sobie Arabia Saudyjska? ....

Arabia Saudyjska to państwo wyznaniowe. Ja mieszkam w Polsce i o niej mówię.
  • Odpowiedz
Spełnia takie same. Takie same spełnia związek hetero ateistów czy buddystów.


@ediz4: Nie spełnia. Przecież napisałem Ci post wyżej dlaczego chrześcijanie nie mogą brać ślubu - nie przekażą wzorców z Koranu swoim dzieciom.

Arabia Saudyjska to państwo wyznaniowe. Ja mieszkam w Polsce i o niej
  • Odpowiedz
Nie spełnia. Przecież napisałem Ci post wyżej dlaczego chrześcijanie nie mogą brać ślubu - nie przekażą wzorców z Koranu swoim dzieciom.


@rzep: Ale mnie wyznanie kompletnie nie interesuje. Nie wiem po co ciągle o tym gadasz. Państwa nie interesuje czy jakiś erazmus przekaże jakieś wzorce z koranu młodemu Polakowi. Polacy mają się rozmnażać, dzieci mają być zdrowe psychicznie i fizyczne, płacić podatki. Po co mi wrzucasz jakieś urojenia z państw
  • Odpowiedz
Ale mnie wyznanie kompletnie nie interesuje. Nie wiem po co ciągle o tym gadasz. Państwa nie interesuje czy jakiś erazmus przekaże jakieś wzorce z koranu młodemu Polakowi. Polacy mają się rozmnażać, dzieci mają być zdrowe psychicznie i fizyczne, płacić podatki. Po co mi wrzucasz jakieś urojenia z państw wyznaniowych?

Arabia to państwo wyznaniowe i dyskryminuje wszystkie religie oprócz religii państwowej. Polska w żaden sposób nie dyskryminuje homoseksualistów. Wielokrotnie już pisałem o różnicach w związkach par homo i hetero. Te różnice powodują że są to dwie zupełnie inne kategorie więc nie może być tu mowy o dyskryminacji.


@ediz4:

Ty czytasz co piszesz? Arabia dyskryminuje na podstawie religii, ale takie samo zachowanie w Polsce na podstawie orientacji wg. Ciebie nie jest dyskryminacją. Ty widzisz różnice we wzorcach przekazywanych przez pary jednopłciowe, Imam widzi różnicę we wzorcach przekazywanych przez
  • Odpowiedz
Ty czytasz co piszesz? Arabia dyskryminuje na podstawie religii, ale takie samo zachowanie w Polsce na podstawie orientacji wg. Ciebie nie jest dyskryminacją. Ty widzisz różnice we wzorcach przekazywanych przez pary jednopłciowe, Imam widzi różnicę we wzorcach przekazywanych przez pary chrześcijańskie.


@rzep: Jakie wzorce? Gdzie pisałem coś o jakiś wzorcach? Role społeczne - wiesz co to? W Polsce nikt ni dyskryminuje homosiów.

Mam coraz większe wrażenie, że ty w ogóle
  • Odpowiedz
Jakie wzorce? Gdzie pisałem coś o jakiś wzorcach? Role społeczne - wiesz co to? W Polsce nikt ni dyskryminuje homosiów.


@ediz4: Misiu kolorowy, ty nawet już nie pamiętasz co pisałeś godzinę wcześniej?

Związek homo i hetero to dwie zupełnie inne pary kaloszy począwszy od możliwości prokreacji po możliwość wychowywanie dzieci z wzorcami rodziców obydwu
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: dla jak ktoś odpisał, że gej jak chce to może wziąć ślub z kobietą tak jak hetero, a neuropki triggered i spamują mirko od paru dni xD
Homo nie mogą i nie będą mogli zawierać czegoś takiego jak małżeństwo w Polsce, bo na szczęście jesteśmy bardzo zacofanym krajem :))
Miłego dnia.
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: tutaj masz przykład : "Saudyjska policja religijna „muttawa” aresztowała 53 chrześcijan z Etiopii, w tym 46 kobiet, zgromadzonych na modlitwie w domu prywatnym. Trzech zatrzymanych tam przywódców religijnych oskarżono o nawracanie muzułmanów na chrześcijaństwo. O zdarzeniu, do którego doszło 8 lutego w portowym mieście Dammam nad Zatoką Perską, poinformowały dopiero teraz miejscowe źródła, związane z Komisją ds. Wolności Religijnej Światowego Aliansu Ewangelicznego."
  • Odpowiedz
Związek homo i hetero to dwie zupełnie inne pary kaloszy począwszy od możliwości prokreacji po możliwość wychowywanie dzieci z wzorcami rodziców obydwu płci.


@rzep: TO cytuj bo od tego czasu napisałem masę komentarzy. Po kij w to religię znowu pakowałeś? Chyba nie zamierzasz teraz zaprzeczać nauce twierdząc że ojciec i matka nie uczą dziecka zupełnie innych rzeczy? To nie ma nic wspólnego z jakąkolwiek religią.

Ależ rozumiem. Ty ciągle starasz
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Porównanie fajne, ale nie do końca. Przejście z chrześcijaństwa na islam jest możliwe i nawet bardzo często praktykowane. Chrześcijanin w KSA może przejść na islam i szczęśliwie realizować się w wahhabickim społeczeństwie. Nie ma natomiast żadnej możliwości zmiany orientacji seksualnej.
  • Odpowiedz
@Slonx:

Nie dziwi wyrok trybunału z kraju gdzie respektuje się prawa człowieka...

Taa to zacytuj ten przepis który złamano.

"Korzystanie z praw i wolności powinno być zapewnione bez dyskryminacji". Trybunał powołał się również na art. 8. Mowa w nim, że każdy ma prawo do poszanowania życia prywatnego i rodzinnego i niedopuszczalna jest ingerencja władzy publicznej w korzystanie z
  • Odpowiedz