Wpis z mikrobloga

@D3lt4: bullshit, hajs widać po butach i zegarku. jeżeli buty nie mają loga to znaczy ,że ma hajs, a zegarek jest dyskretny, reszta np. bmw czy porsche to leasing może być.
  • Odpowiedz
@emasele: Jeśli kupują wersję Jabry za 1,5k zamiast za 0,5k gdzie nie widać praktycznie różnicy, to znaczy, że hajs jest. Właściciel może mieć buty i zegarek za tysiące, a reszta firmy biega na bosaka ;)
  • Odpowiedz
czyli masz ciula pojęcie.... wiesz o tym ,że mieszkanie za 500 koła i kredyt na 500 koła to" mniejszy" majątek niż mieszkanie za 250k bez zobowiązań?:D


@emasele: No czego nie powiesz. Ale wiem również, że odliczanie całej raty leasingowej od podatku i bycie do przodu na dochodowym i vacie bardziej mi się opłaca niż nie robienie tego. No ale leasing to oznaka bycia biedakiem!
  • Odpowiedz
najem długoterminowy.


@emasele: Który jest leasingiem dla pojazdów nowych z dużym wykupem. Niczym się nie różni poza tym, że takiej formy nie ma dla używanych.
  • Odpowiedz
@D3lt4: też mamy takie jabry ale nie jestem pewien czy ten model, na pewno wiem że można je łączyć bezprzewodowo między sobą więc działają obie na raz
  • Odpowiedz