Wpis z mikrobloga

Wyzwanie dowakacyjne 13.07- 26.08.2018

...::: DZIEŃ 27,28, 29 :::..

Dzień 27

WSZYSTKO ZALICZONE ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo w ramach planka zrobiłem ćwiczenia z apki na brzuch trwające łącznie nieco ponad 13 min z przerwami (do dziś taki zakwas, że jednak plank to się chowa przy tym :O

Dzień 28

WSZYSTKO ZALICZONE ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ułożyłem sobie plan Góra/dół oglądając 3 filmiki Squats and milk. Troche skomplikowane, ale myślę, że idea zrozumiana i zrobiłem to dobrze. Po zakończeniu splitu przyjdzie czas na 4 dni siłowni w tygodniu.

Zrobiony trening nóg i barków (2h) - przysiady strasznie kuleją. Postanowiłem robić małym ciężarem, aż załapię odpowiednią technikę, aby nie robić butt wink. Zacząłem wypychać mocniej kolana do przodu co zdecydowanie poprawiło utrzymanie pleców, niestety odczuwalny był ból w lewym kolanie. Partner treningowy nagrywał i obserwował, więc będę robił po prostu do skutku- aż ogarnę. Wtedy przyjdzie czas na progressję.

Plank- po 2h treningu nóg i barków nie dałem juz rady zrobić drugiego dnia z apki, więc o 24:00 zrobiłem 3:55 na ogromnych zakwasach po środzie.

Największym sukcesem była ... WYSTAJĄCA ŻYŁA NA UDZIE w czasie wykroków!! Nigdy w życiu nie wyszła mi żyła na udzie!! To zabawne, ale nie zdajecie sobie sprawy jak ucieszył mnie ten fakt.

Dzień 29

Dziś wcześniej wychodzę z pracy. Do tego czasu wszystko zaliczone. Wychodzi na to, że mam 4 dni z rzędu zaliczonych wszystkich zadań i jestem z tego powodu naprawdę dumny! #chwalesie

Wieczorem czas na trening pleców i trica (nie wyobrażam sobie jak to zrobie po wczorajszych wykrokach i żurawiach, ale kto da radę jak nie ja? :) Plank pewnie znowu zamiast ćwiczeń z apki. Po martwych ciągach może być ciężko, ale to się jeszcze okaże. W przypadku dużych sił- zrobię ćwiczenia z apki, w przypadku braku sił będzie zrobiony plank (zaplanowane 4min).

Jutro OSTATNI dzień pierwszego miesiąca FIT6. Z rana zważę się po raz kolejny, sprawdzę obwody i zrobię zdjęcia. Mam wrażenie, że krata na brzuchu powoli się odsłania. Czas na kolejny miesiąc diety- zobaczymy co przyniesie.

Ze spraw finansowych mam jakiś taki dziwny głód na zarobienie większych pieniędzy...

Sprawdziłem dziś "stan konta" na Bittrexie- jest kiepsko. Z zainwestowanych 4500zł aktualnie mam na portfelu ok 2k. Wiadomo, że sytuacja się zmienia, na razie czekam, ustawiam progi sprzedania na odpowiednich wartościach i "wyłączam się" znów na kilka miesięcy.

Do kolejnej paczki jeszcze w futurenet jeszcze 14$.

Muszę sprzedać 3 konsole xbox one- nie wystawiłem ich jeszcze nawet, może ktoś chce kupić? Dobry stan, z pudełkiem- dysk 500gb.

Na razie niestety tylko wydaję- wczoraj utargowałem z 650zł na 600zł + stalowa bransoleta Amazfit Stratos. Przyda się do treningów i monitorowania aktywności, których jest dość sporo.

Powerbanki mają wysłać dziś, które zamierzam sprzedać (zwlekają już z miesiąc niestety, a zamrożonych jest kilkaset złotych).

Może założę ze Śwagrem chodowle kóz, albo nie wiem, po prostu mam jakieś takie parcie na dobry biznes.

---------------------------------------------------------------------------
Dodawane w każdym wpisie (nie trzeba czytać)

ZASADY:
1. Rano po obudzeniu 5 min czytanie książki.
2. Codziennie z rana plank +5s+ reklamy futurenet
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Codziennie wieczorem książka przed snem.
5. Min 3x aktywnosc fizyczna.
6. Przestrzeganie fit6
7. Zażywanie supli.
8. Zero alkoholu.
9. Rano po obudzeniu szklanka wody.
10. Rano rozciąganie w czasie czytania po wykonanym planku (w dni treningowe po treningu)

Tło motywacyjne:
Przytyłem nieco, lubię widzieć swoje mięśnie brzucha :)
Chcę lepiej wyglądać, lepiej się czuć. Czas do wyjazdu na wakacje wydaje się idealny, choć to tylko miesiąc, ale myślę, że wprowadzę sobie po prostu odpowiednie nawyki i to już zostanie.
Mam problemy z motywacją, więc próbuję różnych sposobów na poprawę swojego życia.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać razem z fotkami przed i po.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

Wołam @heavybreathing
#zysrobiforme #gzresrobiforme #motywacja #detoks #silownia #samodoskonalenie #wyzwanie #fit6 #plank #wyzwanie #wyzwanieplank
  • Odpowiedz