Wpis z mikrobloga

Jako że wybory samorządowe za pasem, a moja gmina i mój powiat to totalne zalesie, ręką rękę myje, wszędzie 500-plusy chodzą i pod nich robi się inwestycje, buduje markety, ale nie inwestuje się w edukację, infrastrukturę, miejsca pracy, promocję regionu, żeby przyciągnąć turystów, inwestorów, organizuje się imprezy, które są cieniem dawnej świetności, a jedyne koncerty to discopolowe gwiazdy, siedzę i dumam, co mam robić. Nie ma nawet żadnej informacji, jak ja jako mieszkanka gminy, mogę złożyć jakiekolwiek propozycje, zadać pytania, a urzędnicy są tak pomocni, jak kot myszy. Jak mam tu zostać, rozwijać się, gdy na wszelkie propozycje, spotykam się z murem. Żal po prostu, gdy człowiek widzi, że jego rejon podupada. Smutne to, że włodarze nic z tym nie robią. Tak mi smutno się zrobiło, bo co można, jak tacy ważniacy powiatowi mają nas gdzieś. Smutno
#zalesie #polskab #polskapowiatowa #gownowpis #bezradnosc
  • 1
@jezioro-dygata: Podziwiam że się przejmujesz tym, bo sam jestem z takiego właśnie zalesia, ale uciekłem dawno temu i tylko co jakiś czas wpadam. Nawet mi nigdy przez myśl nie przeszło jaka jest sytuacja polityczno gopsodarcza w moim rodzinnymi #!$%@?łku.