Wpis z mikrobloga

Właśnie mi się odpaliła reklama SKYN w playerze.

Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że występowało w nim dwoje całujących się facetów.

Już nigdy nie kupię ich prezerwatyw.


@jaavi666: a oprócze tego jest tam też promocja heteroseksualizmu. no jak śmią. poza tym jakbys nie powiedział to bym tej sceny nie wyłapał, wiec musiałeś dobrze jej szukać
@martwy_kotek: Już pisałem, że to jest "cała" reklama, a w internecie jest też ucięty "kawałek" który trwa chyba z 8 sekund i własnie zawiera tylko takie sceny.
@Ark00: Nie wiem, nie oglądam TV, aczkolwiek ta scena była tak wycięta że cały kontent się na tym opierał.
@_Tequila_: Nie, służbowy na który ja mam tylko dostęp i wszystko "normalne" jest tu poblokowane, aż dziwnę że udało mi się odpalić recenzje
@pcstud: Nie, widziałem tą reklamę w telewizji. Rzeczywiście tam pokazują gejów, więc być może taki pechowy urywek Ci się trafił. Albo Youtube ma OP za parówkę.
@carbyne: szyfrowanie certyfikatem obcym odbywa się między serwerem hostującym, a firmową bramką (firewallem/proxy), następnie między klientem (przeglądarką), a firmową bramką jest kolejne (osobne) szyfrowanie z użyciem certyfikatów firmowych - od strony użytkownika jest to przezroczyste, chyba, że przeglądarka pokazują szczegóły CA (Chrome właśnie dlatego to robi)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamarovsky: nie mniej jednak w wyniku tego ucięta zostaje propagacja genów na potomka. Także w kontekście ewolucyjno-gatunkowym jakościowo gorzej wypada homo niż ten przytoczony kolor oczu.
Choć może racja, że wada rozwojowa to bardziej adekwatne dla transów niż homo...
@kontrowersje: niesamowite! pierwsze słyszę!
i co, w innych przeglądarkach jak Firefox po kliknięciu szczegółów certyfikatu wyświetla się ten zewnętrzny?! brzmi jak poważny security breach, czy tylko mi się wydaje?

jeśli w przeglądarce jest z automatu certyfikat firmowy -


@kontrowersje: popraw mnie jeśli się mylę, ale certyfikat firmowy musi być na wszystkich komputerach jeżeli w firmie jest wymóg stosowania certyfikatów imiennych?

czy to znaczy, że w danym korpo nie ma czegoś