Wpis z mikrobloga

@moskwa_pietuszki pastwienie się za poglądy to robactwo ale ściąganie torrentow w pracy to też spore przewinienie. Pomijając to, że pewnie jest zakaz instalowania programów na kompie to jeszcze torrentami naraża firmę na straty i kłopoty.
Chociaż to może być jak wielu wspomniało bait.
  • Odpowiedz
Sugerowanie że ktokolwiek kto rzuca na lewo i prawo słowem "lewactwo" ma iloraz IQ powyżej 55 i może być na jakimkolwiek stanowisku kierowniczym xD


@rzuberbozy: Niestety może. Miałem takiego dzbana za szefa. Pół dnia zamiast pracować lawirował między nami i #!$%@?ł swoje wysrywy o spiskach, niemieckich siłach i dumnej Polsce.
Oczywiście znajomość historii na poziomie newsa w sieci i wdanie się w nim w dyskusje to jak edukowanie dorastającego sroca, bo i tak musiał mieć ostatnie słowo. W końcu jak kiedyś powiedział, ,,zarządza to musi budzić szacunek''. Szkoda tylko że działało to zupełnie odwrotnie.
Pytacie skąd taki przełożony działu? A bo lubił ,,bawić się'' w to w czym pracujemy i był kolegą szefa ze studiów to ten dał mu pracę.
Jego dziewczyna też tam robiła. Bez wykształcenia kierunkowego za to po kilku tutorialach. Nigdy nie czułem się bardziej jak gówno niż wtedy gdy kazała mi coś poprawiać (źle, nieczytelnie) a on trajkotał i
  • Odpowiedz