Wpis z mikrobloga

Witam Mireczków i Mirabelki. Szukam gier na androida, ale takich na naprawdę długie godziny. Ogrywam właśnie Escapist i musze powiedzieć że naprawdę jest to dobra gra. Zastanawiam się nad ponownym ograniem Baldurs Gate 1/2, planescape torment i Icewind Dale. ale to już kiedyś za dzieciaka przeszedłem, pomimo że średnio pamiętam fabułę (oprócz planescape która wryla mi się w pamięć jako majstersztyk surrealizmu) chciałbym czegoś nowego, czegoś w co nie grałem. Preferowany gatunek to RPG ale jakaś dobra strategią albo rougelike w stylu Wayward Soul też przyjmę. Cena nie gra roli. Liczę na was. #android, #gry, #crpg, #rpg, #strategie, #rougelike
  • 9
@zuken:
Na androidzie nigdy nie grałem (wole grać na konsolach przenośnych) ale kiedyś rozważałem zakup trzech gier: the world ends with you, chrono trigger i final fantasy vi. Oczywiście o ile nie masz uczulenia na jrpg :)
@zuken: ze strategii fajna jest endless legend taka cywilizacja w settingu fantasy/sf albo age of wonders 3 (coś w stylu herosków) na steamie jest promocja na to 1 a to 2 można chyba kupić za grosze.Jak lubisz gry podobne do heroes of might and magic to z całego serca polecam disciples 2 z dodatkami