Wpis z mikrobloga

Czołem Mircy , zaczynam sie zastanawiać nad zmianą kraju w którym pracuję . Mam już dość Janusz-polu 1800 netto i ciesz się że robota jest
( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie są wasze doświadczenia w branży , jakie kraje polecacie , jak wyglądały wasze początki ? Z doświadczenia i umiejętności to jakieś 4 lata na Cnc ,frezarki 3 osiowe fanuc , heidenhain ustawianie, programowanie itd. w tym około rok programowania w NX
#cnc #emigracja
  • 16
#!$%@? wielkie z przyczyn zdrowotnych musiałem zmienić miejsce pracy , przeniosłem się z Polski b do c , wczesniej było około 3k teraz trafiłem na obecny zakład , region Lubelszczyzna
@Ciostek937: Z doświadczenia i umiejętności to jakieś 4 lata na Cnc ,frezarki 3 osiowe fanuc , heidenhain ustawianie, programowanie itd. w tym około rok programowania w NX... 1800 zł netto (°°
@mielonkazdzika: ja w Podlaskim mam 3k netto ale to trzeba się zakręcić, można i w Polsce dobrze zarobić, nie trzeba zagranicy ;p @Ciostek937: A nie myślałeś np do Poznania ? Tam widziałem oferty po 20/h chyba ze serio Ciśnienie na emigracje ;p Po sobie Ci powiem ze będąc miesiąc na szkoleniu w Niemczech to już #!$%@? dostawałem, nie podobał mi się kraj ale każdy inny.
@Andrzejek69: mam nadzieje ze to jakis bait. 3k zl podwarunkiem ze sie dobrze zakrecisz?
Te £1800 to tak na poczatek mozna dostac tak na szybko liczac to z tego trzeba odiac wynajecie mieszkania np one bedroom flat (to takie polskie dwupokojowe) koszt £500 do tego Council tax £100, prad woda gas okolo £50, jedzenie £300 jesli kupujesz produkty dobrej jakosci, £200 na jakies #!$%@? typu kino, restauracja, pub z kumplami, kupno
@mielonkazdzika: A pojęcie sarkazmu jest Ci znane? O Polsce rozmawiamy ( ͡º ͜ʖ͡º) Jestem z Białegostoku to u nas firm jest nasrane pod CNC a płaca to tylko się śmieje, gdzie nie pójdziesz to z nadgodzinami 2000 netto. To z tym 3K to już maksymalna stawka jaka u mnie w mieście jest płacona ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Andrzejek69: Z tego co się orientuję to na całej ścianie wschodniej jest dupa w branży poza niewielkimi wyjątkami , podobno na Podkarpaciu troszkę lepiej ale nie znam nikogo kto tam pracuję więc dokładnych danych nie mam w Lublinie podobnie 2-3k z nadgodzinami, sobotami najlepiej na 4. Zmiany xd