Wpis z mikrobloga

To nie jest głupie, pełno jest takich co żyją z kobietą jako konkubent, a kobieta przez to dostaje kasę jako "samotna matka".


@maciss: to jest k---a totalnie głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a Parysów oszustów należy ścigać, owszem, ale nie dowalając wszystkim po równo
  • Odpowiedz
S--s socjalny - owszem, ale nie można wybierać wieku ani wagi partnerki. W końcu to socjal.

Wchodzisz w to?

@janeeyrie dobierano by stałych partnerów, żeby zapobiec rozprzestrzenianiu się chorób wenerycznych, wiek dopasowywany by był tak, aby długość takiej kooperacji była optymalna - wiek zbliżony, żeby było mniejsze prawdopodobieństwo, że ktoś zejdzie z tego świata długo przed końcem "kooperacji". Waga proporcjonalna, nie chcemy przecież zabić jakiejś drobnej osoby 120 kilogramowym potworem (działa
  • Odpowiedz
@widaczew: Brzmi nieźle.

wiek dopasowywany by był tak, aby długość takiej kooperacji była optymalna


No to raczej kobiety będą musiały być starsze, bo żyją znacznie dłużej.
  • Odpowiedz
@janeeyrie ale nie będzie to drastyczna różnica wieku, czyli na przykład 20 lat, a zbliżona do różnicy średniej długości życia. Chociaż biorąc pod uwagę charakter "kooperacji", trzeba by było brać długość "przydatności do użycia", która u mężczyzn jest niestety niesprawiedliwie większa.
  • Odpowiedz
mam depresje i z-----e zycie, daleko mi do zakladania rodziny, ledwo sam daje sobie rade #przegryw

tak, dojebcie mi jeszcze kolejne podatki

co za z-----y kraj k---a

ja nie wierze ze to przejdzie, ale sam fakt takich pomyslow swiadczy o tym jak beznadziejny jest ten rzad i ogolnie sytuacja
  • Odpowiedz