Wpis z mikrobloga

Hej mireczki, jak przygotować mieszkanie dla dziecka z białaczką, które wraca i bierze chemię. Zwykłe sprzątanie wystarczy czy jakaś specjalna dezynfekcja będzie potrzebna? Słyszałem o jakiś lampach, które niszczą bakterie. Potrzebne takie lampy czy zbędne? Może jakiś oczyszczacz powietrza zakupić? Taki Air Purifer za 500 zł od #xiaomi wystarczy? Co jeszcze zrobić/kupić przed powrotem dziecka?

#rak #bialaczka #dzieci #medycyna #leczenie #zdrowie
  • 7
  • Odpowiedz
@RandomowyMirek: @bst: Jestem we Francji, do powrotu do domu jeszcze trochę zostało. Chciałem się dowiedzieć poprostu mniej, więcej jak to wygląda... A wnioskując z liczby zbiórek, które są tutaj prowadzone na rzecz chorych na raka liczyłem, że ktoś się wypowie z własnego doświadczenia.
  • Odpowiedz
@shinigami26 nie odpowiem bo się nie znam, ale chcę Ci tylko powiedzieć, żebyś był twardy. Kurczę, w marcu miałem u młodszego synka podejrzenie i umieralem ze strachu. Jeśli jesteś z Wrocławia bądź okolic a potrzebowalbys jakiejś pomocy, wsparcia, nie wiem, to daj znać. Jak będę mógł, pomogę.
  • Odpowiedz
@dzejzon: Do Wrocławia trochę daleko, ale dzięki :) Dzień diagnozy był najgorszy, teraz młoda lvl 10 radzi sobie dobrze, ale to dopiero początek chemii, więc jestem pełen optymizmu. Najgorsze będzie jak wjadą silniejsze dawki. Dobrze, że Twojemu synkowi nic nie jest. Zdrowia dla Ciebie o młodego.
  • Odpowiedz