Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabellki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PROMO DLA WYKOPKÓW (ʘʘ)

Jest sprawa. Niebawem otwieramy w Katowicach największego PASIBUSA w POLSCE!
Będzie grubo ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Niestety jak to już czasem bywa mamy olbrzymie opóźnienia na budowie… ¯\_(ツ)_/¯ Ekipa prawie w komplecie wiec nie marnujemy czasu i do otwarcia smażymy burgery bezpośrednio przed lokalem - ul. Dworcowa 2. Codziennie do otwarcia lokalu!

Przygotowaliśmy dla WAS specjalne PROMO -
na hasło -> „USUŃ KONTO” szamiecie każdą pozycję z menu za 15 zł!


Smacznego! ()

#katowice #slask #promodlawykopkow #pasibus #jedzenie #burgery #usunkonto
pietrekpietrek - Cześć Mireczki i Mirabellki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PROMO DLA WYKOPKÓW (ʘ‿ʘ)...

źródło: comment_q0UVmBvwzDbJC8a9Gy9gCFWEU96CmGqn.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pietrekpietrek: akurat moja dziewczyna jest w Katowicach (ubóstwia pasibusa) ale się pokłóciliśmy i nie powiem jej o tej mega promocji ( ͡ ͜ʖ ͡) "złowieszczy śmiech" a sam bym skorzystał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@pietrekpietrek raz będąc we Wrocławiu znajomy mnie zabrał do pasibusa ma burgera mówiąc,że to najlepsze jakie mają w tym mieście. Po zjedzeniu uznałem, że to zwykły średniak jakich wiele w Polsce
  • Odpowiedz
@pietrekpietrek zastanawiam się nad tym czy da się takim pojeść? Kiedyś kupiłem raz takiego burgera za dyche i musiałem po tym dokupić dużego kepsa, bo taki burgerek to raczej taki dla spróbowania niż żeby był na obiad, cenowo to w promocyjnej cenie 15 zł droższy jest od każdego kebaba, a pomimo tej 100 % wołowiny jakoś szału na mnie nie zrobił, skąd też taka cena? To ile wynosi cena produkcji jeżeli
  • Odpowiedz
zastanawiam się nad tym czy da się takim pojeść? Kiedyś kupiłem raz takiego burgera za dyche i musiałem po tym dokupić dużego kepsa, bo taki burgerek to raczej taki dla spróbowania niż żeby był na obiad, cenowo to w promocyjnej cenie 15 zł droższy jest od każdego kebaba, a pomimo tej 100 % wołowiny jakoś szału na mnie nie zrobił, skąd też taka cena? To ile wynosi cena produkcji jeżeli sprzedaje się
  • Odpowiedz