Wpis z mikrobloga

#gownowpis #przegryw #rozowepaski #boldupienie #asperger #samotnosc #depresja #agorafobia
Żałuję tego co jeszcze przed chwilą myślałem...Myślałem, po co mi dziewczyna skoro mam bliskie osoby, a tak naprawdę chciałbym kogoś znaleźć i zrozumieć z wzajemnością... Kogoś kto będzie wierny jak mój pies, który mnie nie lubi, ale mnie nie zostawia... Może nie jest to najlepsze porównanie, ale czuję się samotny... Szkoda, że mieszkam w mieście w którym raczej nie znajdę kogoś takiego... Większość dziewczyn woli już usiąść obok pijaka w autobusie niż obok mnie... Życie jest do bani... Nawet psycholodzy za dużo mi nie pomagają... zajęcia rewalidacyjne tylko trochę pomogły... Jest słabo po prostu i nie wiem co robić ze swoim życiem oraz jak wyjść z przegrywu z którego raczej nigdy nie wyjdę. Jak z silvera w csgo... Jestem trochę smutny, ale płakać nie będę, bo nie jest ze mną tak źle jak 2 miesiące temu... Tylko nurtuje mnie jedno pytanie... Czy takie życie ma w ogóle sens ?
  • 17
@1rowerblazeja: Tak, ale ograniczone, bo jestem aspergerowcem :( Zainteresowania tj Komputery, internety, gry komputerowe, gry na konsole, gry na telefon, kobiety, zdobywanie wiedzy i poznawanie świata... Lubię oglądać zachód słońca i eksplorować świat... Oprócz tego nawet lubię biegać mimo, że nie lubię jakoś specjalnie aktywności fizycznej myślę za 3 dni wrócić do regularnych ćwiczeń.
@Scythe201: Zrozum, że samotny jestem przez dobre kilka lat, sorrki, że tak niespokojnie odpowiadam... Sam nie wiem co się ze mną dzieje. Samotność jest dobra, ale nie ciągła... Czasami mam dosyć znajomych i wolę być sam, ale świat tak nie działa czasami trzeba wyjść do ludzi, bo człowiek jest jednostką społeczną i jak nie będzie żyć w społeczeństwie w odludnym miejscu to zwariuje... Z tego co wiem, ale nie jestem pewien
@Saber9321: nie będzie większej zażyłości, tylko mózg będzie odurzać cię abyś w końcu się rozmnożył, to w zasadzie jedyna różnica, całość sprowadza się do znalezienia osoby która będzie gotowa oddać za ciebie życie, mało kto znajduje kogoś takiego, więc polecam jednak samotność
Drogi przyjacielu, josephdasese70@hotmail.com,
Jestem adwokatem Joseph Dasese, radcą prawnym, osobistym obrońcą pana JB, obywatelem waszego kraju Chcę, abyście otrzymywali pieniądze w moim imieniu. Celem mojego skontaktowania się z wami jest to, że dzielicie to samo nazwisko z moim zmarłym klientem. Kiedy odpowiesz na tę wiadomość, wyślę Ci pełne informacje i więcej informacji o mnie i funduszach. Mój osobisty