Wpis z mikrobloga

Vectra, UPC czy Orange - którą firmę byście wybrali do internetu światłowodowego 150mb/s? Tylko takie są dostępne w nowej lokalizacji

#gliwice #internet #upc #orange #vectra

jaka firma do internetów?

  • UPC 74.6% (53)
  • Vectra 15.5% (11)
  • Orange 9.9% (7)

Oddanych głosów: 71

  • 16
  • Odpowiedz
@wojtasu: @MojeTrzecieKonto: Ja miałem UPC i byłem bardzo zadowolony ale na Orange nie mogłem też narzekać jak rok z nich korzystałem. Fakt faktem cenowo wygrywa UPC ale jestem ciekaw czy dalej mają wysoką jakość usług czy jednak przy pierwszej burzy internet wysiada
  • Odpowiedz
@dzetson: mnie Orange ciągle w #!$%@? robił z podłączeniem światłowodu. Pewnego dnia zadzwoniłem trzy razy na infolinię zapytać kiedy go będę w końcu mieć bo kończy mi się umowa. Odpowiedzi były różne:
Tak proszę pana - będzie w tym miesiącu.
Tak proszę pana - za miesiąc będzie.
Tak proszę pana - będzie za pół roku
  • Odpowiedz
@dzetson: piszesz o internecie swiatlowodowym, upc daje swiatlowod tylko dla biznesu z cenami znacznie wyzszymi. Dla normalnych klientow jest koncentryk
  • Odpowiedz
Vectrę mam od kilku lat i jestem zadowolony, raz zdarzyło się że net gubił pakiety, ale wizyta technika rozwiązała problem i od tego czasu wszystko gra.
  • Odpowiedz
@upecowypehacz: z tą faktyczną prędkością to różnie bywa bo sieć nie wszędzie jest taka sama. Znajomy miał opcję 120 Mbit/s w UPC, a działało słabo. Poprosił mnie o pomoc więc poszedłem ze swoim laptopem bo byłem pewny, że to coś z jego sprzętem bo znajomy mało zorientowany w tematach technicznych. Na moim komputerze testy prędkości pokazywały około 30 Mbit/s, a YT nie wyrabiał w 1080p. Poleciłem zgłosić to do UPC. Po
  • Odpowiedz
@dzetson ja mam Vectre (centrum Zabrza) i czasem zgubi się wieczorem internet na 2-3 minuty, to nie tylko u mnie bo w Bielszowicach (Ruda Sl.) tak samo bywa, może nie jakoś często ale irytujące trochę
  • Odpowiedz
@upecowypehacz: po WiFi (802.11ac i 802.11n) i po kablu. Sprawdzane 3 laptopy i 2 komórki. Na wszystkich urządzeniach był problem. Zresztą na tych samych urządzeniach (chyba tylko jeden laptop wymieniony) obecnie z internetem nie ma już problemu.
  • Odpowiedz