Wpis z mikrobloga

Potrzebuję inspiracji. Uderzam piętą w wahacz tylny w Gixxie gdy trzymam stopę prawidło na secie. I robi się takie coś... Same ubytki w kolorze naprawie zaprawką ale to nie rozwiązuje problemu bo nadal będę tam uderzał z zdzierał farbę. Co z tym zrobić? Jakaś folia? Myślałem kupić tankpad z wieloma elementami i jeden z nich tam nakleić. Jakieś inne pomysły?
#motocykle
WiewiurPL - Potrzebuję inspiracji. Uderzam piętą w wahacz tylny w Gixxie gdy trzymam ...

źródło: comment_oUspI6V42WefAtf7ER8w5owqiLSw3mih.jpg

Pobierz
  • 15
@Maciek5000: no kutfa ale to nawet nie wiem jak kontrolować. Ostatnio nawet kamerę zamontowałem aby to obserwować musiałbym nogę równo cały czas trzymać zero ruchu piętą to wewnątrz a tak się nie da.
@Jofiel: właśnie nie wiem jaką folie dać, myślałem że ktoś już to przerabiał
@WiewiurPL: Zwykłą jak do oklejania aut, wzór, kolor już w twoim guście :) Byle była gruba
Co do tarcia piętami - u mnie sytuację nieco polepszyło założenie sportowych setów i ustawienie ich max w górnym położeniu, no i ten sezon pracuję tylko nad pozycją ciała, co jest strasznie męczące ale po kilku tygodniach zaczynam zauważać poprawę.
@WiewiurPL Ja tam nie wiem jak na sportach, ale do enduraków można dokupić plastikowe osłony na ramy i wahacze w miejscach które można wytrzeć butem.
@WiewiurPL: Poszukaj folii PPF np. Hexis wychodzi dość tanio bo ok 250 m2 lub trochę drożej 3m lub Xpel.. Jest gruba a na dodatek ma możliwości regeneracji drobnych zarysowań opalarką lub ciepłą wodą ( ͡° ͜ʖ ͡°)