Wpis z mikrobloga

@irmscherqp: @Wstaw_tu_login: ale co Wy za logikę teraz pokazujecie. Nikt nie napisał nigdy że #ekstraklasaboners służy tylko do failów. Pojawiają się tu gify i nie koniecznie zawierają same faile. Użytkownicy to plusują więc im się to podoba. Jak był pod tagiem gif z przyjęciem piłki (o którym później na redditcie było głośno) to kilkaset plusów wpadło ale wg Waszej logiki to nie powinno się znaleźć pod tagiem xD Skoro użytkownicy
Użytkownicy tego tagu,


@Wstaw_tu_login: a ten fragment to już mistrzostwo. Ja też jestem użytkownikiem, walę na czarnolisto każdego co postuje obrazki lub jakieś wysrywy ale jeszcze nie wpadłem na to żeby mieć do kogoś problem że wrzucił GIFa, z ekstraklasy z jakąś dobrą akcją. I jakoś 65 osób które zaplusowały ten wpis (ja nie jestem autorem jakbyście nie zauważyli) też oceniło to na plus. Czyli sami sobie zaprzeczacie mówiąc że to
@Rst00
Jeśli mówimy o logice to podobną co w twoim wykonaniu prezentują ludzie wstawiający na ten tag hehe śmieszne obrazki albo wysrywy pasujące pod #gownowpis bo #ekstraklasaboners jest popularniejszy niż #ekstraklasa

Skoro użytkownicy to plusują to im się to podoba


Może im się podoba ale niech to będzie prawidłowo otagowane bo ktoś używający #ekstraklasaboners źle woła do wpisu ponad 1000 osób zainteresowanych kiksami a nie golami typu stadiony świata.
I część plusująch
@Rst00

ale jeszcze nie wpadłem na to żeby mieć do kogoś problem że wrzucił GIFa, z ekstraklasy z jakąś dobrą akcją.


Kiedy zrozumiesz że ten tag nie służy do wrzucania dobrych akcji, głupiś czy udajesz tylko?

I jakoś 65 osób które zaplusowały ten wpis (ja nie jestem autorem jakbyście nie zauważyli) też oceniło to na plus. Czyli sami sobie zaprzeczacie mówiąc że to użytkownicy tagu decydują - jakoś 65 osób zdecydowało że
Co do 65 osób z czego najpewniej większa część nie obserwuje #ekstraklasaboners to porównaj sobie to do ponad 1300 obserwujących ten tag


@Wstaw_tu_login: No tak bo na pewno to się wyklucza i wcale wpis nie ma prawie 100 plusów w 2h gdzie jest początek tygodnia i większość ludzi w pracy xD Logika nie jest Twoją mocną stroną