Wpis z mikrobloga

@resorak kilka razy zdarzyło mi się pracować na budowach i jak widziałem co te zjeby #!$%@?ą za 1800zl na rękę to dramat.
Kucie dziur - oczywiście bez okularów i maski mimo, że pyłu jak po 11 września.
Praca z wełną szklaną - maska? Po #!$%@? ci młody maska?
Zrywaliśmy stary konlit (taka sprasowana wełna szklana - jeden z bardziej rakotwórczych materiałów budowlanych) - maska? Młody to tylko 73636883936219m2 nie opłaca się.
Cięcie
Fajny mem, ale autor nie miał w ręce szlifierki( ͡° ͜ʖ ͡°) Iskry to ch, szlifierkę można ustawić dobrze, chodzi o pył i małe resztki unoszące się w powietrzu.
@essik9: No nie wiem. Nie przyszedł czas ani na mojego dziadka, ani na mojego starego, ani na nikogo, kogo znam, ale na mnie ma przyjść?

Żeby zrobić sobie krzywdę gumówą, to trzeba by ją włączyć, nie pozwolić jej na rozruch i #!$%@?ć nią o cięty detal. Ergo - trzeba być debilem. Chociaż w takim przypadku po prostu cięty detal w Ciebie #!$%@?, o ile nie jest przytwierdzony nigdzie ściskiem, ani imadłem.
@resorak: jak byłem w gimbazie i zmieniałem okulary na nowe (bo stare rozwaliłem) to tak patrzyłem na tablice. Nazwałem to "patrzeniem na krecika" ( ͡° ͜ʖ ͡°)