Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@raban321: Tak, przez miesiąc jest jeszcze ważne ubezpieczenie. Z tego co pamiętam to później przez trzy miesiące nie można się ponownie zarejestrować w UP. Więc jeśli się nie znajdzie pracy w tym czasie, a trzeba iść do lekarza to jest trochę problem.
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: Będzie dobrze, o ile nie jesteś faktycznie alkoholikiem ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja kiedyś też byłam w takiej sytuacji, trzasnęłam drzwiami i odeszłam z januszexu. To była moja pierwsza praca, nie miałam innej na oku, ale czułam, że robię dobrze. Szef januszexu był w szoku i powiedział, żebym to przemyślała, bo z takim podejściem, to ja nigdzie nie zagrzeję sobie miejsca ( ͡
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: ryzykuj, męczarnia w biedajanuszopracy to też nic przyjemnego, a wypruwanie se flaków za 2 koła na rękę na miesiąc jest bez sensu na dłuższą metę. Pracy jako takiej jest mnóstwo, chyba, że jesteś nie wiem, z Podlasia, pracy dobrej jest dużo mniej, ale trzeba próbować. Jak będziesz siedzieć na tyłku i tylko się truć, jakim szef jest dzbanem, to niczym nie będziesz się różnić od tych, co siedzą tam
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: tez tak kiedys zrobilam. Wszyscy uznawali mnie za szalona, ale zdrowie psychiczne i samopoczucie byly wazniejsze. W miesiac znalazlam nowa prace i z perspektywy czasu to byla jedna z lepszych decyzji w moim zyciu. Oczywiscie szczescie dopomoglo, tego tez Ci zycze ;-)
  • Odpowiedz
@SacredSword: po czym wnioskujesz, ze nie robił nic aby się rozwijać? Dlaczego uważasz, ze nie ma umiejętności? Pkt.3 jest pierwszym z jakimkolwiek sensem
Może jest pilotem i chce się przebranżowić? Albo maklerem ale pracuje w #!$%@? domu. Albo ginekologiem który już ma dość oglądania myszek
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik musisz byc mlodym głupkiem na cudzym utrzymaniu skoro nie przeszkadza ci odejście z pracy bez nawet planu na kolejna. Gratuluje braku odpowiedzialności, jest czym sie chwalic na wykopie (°°
  • Odpowiedz
@padamczyk: @laicik: zaskoczyliście mnie trochę tym odzewem, jak wcześniej sprawdzałem wpis to miałem jeden komentarz xd
nie no nie mam 30, mam rodziców względnie blisko, jakieś tam skromne oszczędności, więc pod mostem nie skończę, a jak będzie niebezpiecznie, to zawsze mogę znaleźć kolejną gównorobotę, żeby przeżyć, wychodzę z założenia, że jak ryzykować, to teraz, kiedy jeszcze mam u kogo się ratować
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik: znaczy jak coś to ja Cię w zupełności rozumiem bo osobiście lvl.21 i prace w wygodnym biurze w centrum jednego z polskich miast, obszar logistyki tez traktuje jako gownorobote bo jest po prostu nudna i mało rozwijająca. To nie ja tutaj uważam, ze jesteś ‚glupkiem’ XDDDD albo leniwy i bez ambicji
  • Odpowiedz