Wpis z mikrobloga

@MarianAlkoholik: Robiłem to parę razy, polecam. Będzie dobrze.

@Ustrojstwo: Wszyscy tacy mądrzy a większość co tak powtarza siedzi dalej w gówno-robotach. Prawda taka, że dopóki nie masz noże za gardle to jednak się siedzi dalej tam gdzie się siedziało i narzeka, ja uważam że czasem trzeba 'zmusić się' niejako i zaryzykować. Oczywiście są wyjątki, mówie tylko na podstawie swojego doświadczenia.
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik:
1. Całe życie nic nie rób żeby się rozwijać
2. Przez brak umiejętności mniej gowno prace
3. Bez znalezienia drugiej się zwolnij
4. Narzekał w internecie jak to masz źle


Przypominam ze sytuacja w której się znajdujesz jest w 90% twoja wina.
  • Odpowiedz
ze swojego doświadczenia powiem Ci że lepiej jest najpierw znaleźć nową pracę a dopiero potem się zwolnić ze starej

@Ustrojstwo: to kompletnie zależy od osoby.

Ja mam tak samo i nigdy nie rzuciłem roboty przed znalezieniem kolejnej. Z drugiej strony miałem kumpla, który słusznie narzekał na robotę, ale przez dwa lata zrzędzil i pracował dalej. Gdy w końcu nie wytrzymał i się zwolnił, wziął się na poważnie za szukanie i po
  • Odpowiedz
@MarianAlkoholik ja żałuję że wybrzydzalam w ofertach, trzeba było iść do gownopracy i mieć jakieś zajęcie, a tak na bezrobociu stres i wyczekiwanie na telefon z rekrutacji, a potem na wyniki etapów etapów xD
  • Odpowiedz
@Ustrojstwo: A w jaki sposób idziesz na rozmowę kwalifikacyjną, kiedy musisz dalej pracować dla obecnej firmy? Pytam, bo sam będę chciał zmienić robotę w ciągu 2 tygodni i nie wiem jak to rozegrać. W sumie jeżdżę między budowami i mogę teoretycznie robić co chcę, bo nikt mnie nie sprawdza, ale budownictwo to hermetyczne środowisko i trochę się boję, że szefowie się dowiedzą.
  • Odpowiedz
Prawda taka, że dopóki nie masz noże za gardle to jednak się siedzi dalej tam gdzie się siedziało i narzeka


@duskhorizon: "prawda jest taka". Etam. Pewnie są i takie osoby, ale co, mamy się na nich wzorować niby?
Jak zacząłem narzekać to wkrótce poszukałem nowej pracy i zmieniłem.
  • Odpowiedz