Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to normalne żeby przez 5 lat nie wychodząc z domu? Aktualnie mam 19 lat. Na samym początku był problem z #fobiaspoleczna. Potem wszystko sie poprawiło ale z domu nadal nie wychodzę bo boje sie że zrobię coś głupiego albo będę się trząść. Fobii już nie mam bo mogę normalnie iść do sklepu ale jakiekolwiek inne zbędne wychodzenie z domu odpada. Pewnie po skończeniu szkoły nie będę mieć żadnych znajomych. Nie spotykam się z nimi poza szkołą dlatego lubię do niej chodzić. W osiemnaste urodziny nawet świeczek nie zdmuchnełam tylko wyszłam z domu bo bałam się że się skompromituje. Do psychologa na pewno nie pójdę.
#psychologia #psychiatria #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 5
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Akurat siedzenie w domu nie jest żadnym powodem to czucia wstydu, wiele ludzi na świecie po prostu czuje się w nim lepiej, niż poza. Ale z tego, co piszesz, siedzisz w domu, bo boisz się, co inni ludzie będą o Tobie myśleć.Na mój rozum, to symbolizuje, że masz kompleksy i uważasz się za kogoś mniej wartego od innych lub miałaś jakąś traumę spowodowaną jakąś sytuacją społeczną.

Jeśli masz kompleksy,
  • Odpowiedz