Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3957
Właśnie wróciłam z drugiego etapu rozmowy kwalifikacyjnej do sklepu firmowego Nike w jednym z wiekszych miast wojewódzkich XD
Takiej patologii dawno nie widzialam XD
Generalnie były to 4h próbnego dnia na którym dowiedziałam się, że:
Zasada nr 1: od razu po wejściu do sklepu wyłączamy telefon na oczach kierowniczki i oddajemy jej go na czas całej pracy (czyli od 10-12h)
Zasada nr 2: w sklepie jest KATEGORYCZNY ZAKAZ rozmowy pomiędzy personelem tam pracującym, za wyjątkiem ewentualnych problemów dotyczących sprzedaży
Zasada nr 3: wodę pijemy na przerwie XD
Zasada nr 4: jemy o godzinach wyznaczonych nam przez kierowniczke XD
Zasada nr 5: jeśli idziemy coś zjeść obok do kfc czy burger kinga to nie możemy tego zjeść tam, musimy przyjść pokazać kierowniczce że kupiłyśmy i zjeść na zapleczu
A na firmowe ciuchy musimy zasłużyć, ewentualnie sobie kupić XDDDDD
#praca #pracbaza #zalesie
  • 310
  • Odpowiedz
@botak1: @giovan-a: Nie chce mi się z wami dyskutować, bo ani ja nie przekonam was, ani wy mnie. Mamy różne doświadczenia w tym zakresie najwidoczniej. Zaskakujące, że nigdy nie trafiliście między #!$%@? pracowników - winszuję. Nie wiem ile macie szczęścia, że w większej grupie ludzi nie spotkaliście nigdy nikogo kto robi gnój. Powinniście grać w totka - serio.
Miłej niedzieli.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ich_mag_Kaesekuchen: ja nie muszę się zastanawiać, dla mnie to nie są zasady przyjemnej pracy a obóz koncentracyjny. @tomaszek86: niestety nie, gdzieś u góry pisałam, że strzeliła mi takie coś z dupy od razu po tym jak oznajmiła że picie tylko na przerwach.
@salvia: hahaha prawda dlatego od razu po tym "drugim etapie" podziękowałam
  • Odpowiedz
@jebbejsalta: robiłem w sephorze przez tydzień, zasady były podobne i w dodatku ciągle trzeba było stać. Wracając z roboty leżałem conajmniej 40min tak mnie nogi bolały a w głowie przerobiłem całą analizę sensu życia. Nie mógłbym tak pracować ciągle.
  • Odpowiedz
@jebbejsalta:

A na firmowe ciuchy musimy zasłużyć, ewentualnie sobie kupić XDDDDD


A myślałam, ze nic nie pobije wspaniałomyślności Sephorki, która jako swój czołowy atut daje mozliwość malowania się pracownikom testerami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz