Wpis z mikrobloga

Dobra jednak wytestuje ten AB, chyba pojde pod zrecznosc, bron 1h czy 2h? Bo chyba wlocznie sa czy cos w r2.0, łuk jako main bron, ale nie wiem jaka druga czy jednareczna jakas czy włócznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gothic
  • 7
  • Odpowiedz
@Jakubon: zalezy ile wezmiesz sobie pn per level, jak 15 (zalecana ilosc) i wiecej to lepiej w 1h na poczatku bo masz zajebiste kosy do wykucia w gildii zlodziei ktore daja % przebicie armora, a machanie nimi nie sciaga duzo wytrzymalosci gdzie pierwsza wlocznie zalozysz przy 80 zrecznosci i sie zesrasz po machnieciu 3 razy xD
potem wiadomka 2h bo juz wlocznie beda tez dawaly % przebicie armora i wiadomka duzo
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: kurła nie chce mi sie meczyc to jakis easy poziom trudnosci wezme chyba ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli na poczatku w 1h isc? do ilu %? czeladnik u bospera? czy nie daja juz tych bonusow w AB, jak np. za kucie mieczy sile sie dostawalo w normalnym r2.0
  • Odpowiedz
@minecraftkoxik2008: kurła no, blad mi wyskakuje access violation ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie chce mi sie juz dzisiaj przy tym robic moze jutro cos popatrze, chyba ze wiesz przez co to, to mozesz napisac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jakubon: 1h do 30% maks imo, 2h jest o wiele lepsze pod zrękę, początek można łatwo clearować jak się ma jakiś mieczyk 1h pod zręczność, potem wszystko włóczniami bo już od 80 zręki można, czeladnik u Bospera jest dobry bo możesz na początku zrobić sobie bardzo dobre łuki (tylko trzeba odzyskać łuk od gildii złodziei, ten z podstawki)
  • Odpowiedz