Wpis z mikrobloga

@autystycznyblues przecież to wina przegrywów którzy #!$%@? pary każdej kobiecie jak leci i później nawet te najgorsze mają w #!$%@? atencji to mają wymagania, też bym miał jak by mi milion powiadomień non stop przychodziło. Wybierał bym sobie.

EDIT: nie zacytowalo się, chodzi o wymagania polskich lasek.
  • Odpowiedz
@autystycznyblues: nie wiem ale wobec mnie taka twarda interpunkcja w internecie to troche kij w dupsku XD troche finezji #!$%@? to nie debata
najpierw powstał SMS - SHORT MESSAGES SYSTEM
czyli szybkie wiadomosci - krotko i na temat
potem powstal internet i komunikatory
i świetnie odgrywały rolę smsów dopóki normictwo nie zaczęło używać internetu i nagle #!$%@? każdy paulo coelho jest xdd
  • Odpowiedz
@autystycznyblues: no jakby mi laska napisała że jej "XD" przeszkadza to bym ją chyba zdewastował jak burą suke
Od niego wszystko się zaczęło gdy wchodził internet w polsce. Każdy kumaty tego używał. Normictwo tych czasów nie pamięta bo moda na laptopy i facebooka weszła kilka lat później
  • Odpowiedz
@autystycznyblues: @RouZi: @blondedude: WTF? Przecież ja będąc facetem (a więc przeważnie tym co zagaduję) dostając takie odpowiedzi od kobiety jak Ty pisałeś do niej również bym usunął parę. Odpowiadasz zdaniami ale nie próbujesz ciągnąc konwersacji ani zainteresować się nią.

Jesteś tym samym czym kobiety odpisujące "interesujące", "aha", "fajnie" tylko, że robisz to pełnymi zdaniami. Co ty chciałeś żeby ona pajacowała przed Tobą? I tak zrobiła już
  • Odpowiedz