Wpis z mikrobloga

@rentonB: może nie na 2 sezony, ale tak jak mówiłem na discordzie, za specjalne wbijanie się w randomowych kierowców w ramach zemsty, powinien polecieć ban chociaż do końca tego sezonu :v A 100% na Imole.
  • Odpowiedz
SEMIpro
Stefanoterazwino
Wyścig nr 2
blokowanie pomimo niebieskiej flagi przez całe okrążenie (od 14min) po czym kontakt (15min), spin i utrata kilku pozycji
  • Odpowiedz
Również się podpisuję!
Ale żeby nie być gołosłownym:
SEMIpro, StefanoTerazwino zajeżdża mi drogę, spadam z 3 na 17 pozycje. - 6:43
Kolejny incydent ze Stefano 32:45
Szkoda szczępić ryja.
  • Odpowiedz
@ACLeague: PRO - NaraPLN - Zakręt nr 1, podjarany nara z pelnym impetem wpada w moj zad i z 3 miejsca spadam na sam koniec stawki. Bylem juz w lekkim poslizgu, ale przy dodatkowym walnieciu w tylek juz nie dalo sie nic zrobic. - 1:38
  • Odpowiedz
@ACLeague: SEMIPro
Wyścig R2
2:45
@Denan06 wbija się we mnie na nawrocie w lewo ( 1 okrązenie) przez co spadłem z 3-ciej pozycji na 16-17
18:10
@Stefanoterazwino robi mi brake test na prostej startowej, okrążenie wcześniej utrudniał zdublowanie czym doprowadził do kolizji (Również prosta start/meta)
  • Odpowiedz
@ACLeague: SEMI - Shadyz - 16:30 R1 - po wejściu z szykany jedziemy bok w bok, Shadyz dociska mnie do trawy, raz dochodzi do kontaktu, on dalej mnie dociska i dochodzi do drugiego kontaktu i wypadku
  • Odpowiedz
@ACLeague SemiPro R2
7:06 Stefanoterazwino - specjalnie zajeżdża mi drogę przez co dochodzi do kolizji i tracę 2 pozycje oraz przednie aero
32:40 Stefanoterazwino - Próbuje mnie ustrzelić lecz nie trafia (widać jak chamsko skręca kierownicą we mnie) po czym kilka sekund dalej niszczy kolinariego xdddd

Mam nadzieje że koleś dostanie permabanicje bo aż sie odechciewa jeździć, jak chce sie pozderzać to mogę iść na tryb multi w f1 2017 i
  • Odpowiedz
@ACLeague: PRO
R1:
1:57 RCSZOLTYS - lekko uderz mnie w tył i zaliczam spin'a.
R2:
1:53 Pimpeek - niebezpieczny powrót na tor. (ogólnie bym nie zgłaszał, ale musiałem ostro zahamować, a gdyby nie to byłbym na p6)
5:45 Pinapple - uderzenie w tył na nawrocie.
  • Odpowiedz
@ACLeague To ja proponuję się przyjrzeć jak ludzie reagowali na ten armagedon przed sobą. Bo jest wiele osób, które nawet nogi z gazu nie zdjęły licząc, że jakoś przejadą. @kj5d sprawdziłem i spokojnie miałeś czas żeby zdjąć nogę z gazu i spróbować ominąć karambol. @NaraPLN np miał parę sekund widoku na wydarzenia przed sobą, tylko po to żeby wjechać na pełnej bez szans przejazdu. I takich osób jest więcej,
  • Odpowiedz
@lotnik190: ja po prostu chciałbym się pościągać a nie omijać karambole. Uważam, że kolizja na pierwszym okrążeniu gdy cała stawka jedzie w pociągu powinny być po prostu karane bo w tej sytuacji cierpi wielu zawodników. W tym przypadku podejrzewam 1/3 stawki. Akurat ciebie ominąłem ale na trawie już ciężko coś wymyślić.
  • Odpowiedz