Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prowadzę normalny, legalny biznes jak setki tysięcy Polaków, zatrudniam około 30 osób. I muszę Wam powiedzieć, że czuję się tak jakbym był bossem narkobiznesu. Cały czas tylko się zastanawiam czy zaraz jakiś urząd się do czegoś nie #!$%@?, czy nie wpadną z kontrolą i nie wytknął mi błędu który zapewne nie raz popełniłem (nieświadomie, świadomie, whatever). 3 dni temu zawoziłem dokumenty do ZUSu na kontrolę i babka mi powiedziała, że jej praca nie polega na siedzeniu i wystawianiu "jakichś" mandatów, tylko ona ma znaleźć nieprawidłowości i powiadomić o tym górę, która to zaraz poinformuje wszystkie możliwe urzędy które też rozpoczną kontrole. Jeśli kontrola niczego nie wykaże to znaczy, że źle szukała i jest niekompetentna (!).

TAK! To nie tak, że ktoś jest uczciwy, tylko ona źle szukała! Rozumiecie tą logikę? Coraz bardziej mam chęć rzucić to w pi$%du i robić drinki na plaży w Hiszpanii...

#kraj #polska #mojkrajtakipiekny #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
GigantycznyMichał: U mnie - kontrola PIP - facet przychodząc mówi, ze wypije dwie kawki i jeszcze nie zaglądając w nic mówi, ze będzie mandacik i co wybieram. Odważyłam się raz zaprotestować, bo byłam pewna, ze wszystko jest w porządku i już więcej tego nie zrobię, bo ile to mnie kosztowało nerwów i stresu to szkoda gadać..

Zaakceptował: Zkropkao_Na}
@AnonimoweMirkoWyznania: klasycznie - jak ci tak ciężko, biedny przedsiębiorco, to dlaczego nie zatrudnisz się u kogoś innego?

a no tak, większe złotówki robią swoje xD

nikt nie powiedział, że prowadzenie biznesu to przychodzenie raz w tygodniu na 3h posiedzieć przed kompa i powrót na Jamajkę xD
@frems: ale o co chodzi? ktoś was zmusza do prowadzenia działalności gospodarczej? ja takowej nie posiadam i nie narzekam jak wy, uciśnieni przedsiębiorcy xD

@Cineczeq: no kto by pomyślał, że 500 euro w jednym kraju ma większą wartość niż w drugim, no kto to wymyślił xD
hurr durr a na Ukrainie średnia krajowa to yyy kieszonkowe w Polsce hurr durr
@niochland a skąd założenie że jestem przedsiębiorca? Szkoda mi słów na Ciebie. Powiedz gdzie pracujesz? U prywaciarza? To niech teraz wpadnie urzrzedas który chce podbić statystyki. #!$%@? kary. Biznes się zwinie albo będzie robił redukcję etatów albo przestanie być wyplacalny bo jakiś urząd zamrozi mu kasę. Dopiero będzie hurr durr oszukują, wykop pomuz!
@Cineczeq ciekawi mnie gdzie nastolatkowie dostają takie kieszonkowe, ale wiesz tacy zwykli a nie tacy którzy mają własnego szofera. Nawet nie wiem o jakiej kwocie mówisz ale i tak na pewno wyolbrzymiasz