Wpis z mikrobloga

To mnie najbardziej śmieszy w katolach. Idziesz sobie na koncert, a tu jacyś członkowie krucjaty młodych zorganizowali publiczny różaniec przebłagalny za grzeszy bluźnierstwa satanistycznego zespołu Behemoth kuzwa na ulicy. Nie słyszalem, żeby jacys ateisci, czy satanisci #!$%@? tak jak katole to robią.
#bekazpodludzi #bekazkatoli #ateizm
Sadar - To mnie najbardziej śmieszy w katolach. Idziesz sobie na koncert, a tu jacyś ...
  • 76
  • Odpowiedz
@Sadar: Te pseudo demonstracje to jeszcze ból biedy, czy to Behemot czy inny zespół, gorzej jak koncert albo i cały festiwal odwołają bo jakiś klecha ma #!$%@?... Inna beczka podludzizmu to że nie tylko religia jest źródłem tego typu inb, nigdy nie zapomnę swojej miny jak przeczytałem że ruskie odwołały koncert Sabatonu, z okazji rocznicy bitwy stalingradzkiej, w Wołgogradzie bo Ghost Division niby nazizm propaguje... Dzbany antymuzyczne są wszędzie niestety,
  • Odpowiedz
@Sadar: Pamietam, ze w Poznaniu juz jakis czas temu przed wejsciem na koncert na ktorym gral glownie Behemoth byla podobna akcja. Grupa starych, wykletych katoli ktorzy nazywali sie jakimis wojownikami maryji modlili sie za nas i spiewali cos, a gdy konczyli to cala kolejka czekajaca na wejscie do srodka im serdecznie klaskala. Bardzo ich to cringowalo i puchneli od tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Opipramoli_dihydrochloridum: chodziło mi o to ze to oczywiste ze pewne grupy nie powinny spotykać się. Co katolicy chcieli osiagnac przychodząc tam? To było pewne ze fani metalu się zdenerwują ich obecnością. Zauważ ze nie każdy tam drze morde na nich.
  • Odpowiedz