Wpis z mikrobloga

To mnie najbardziej śmieszy w katolach. Idziesz sobie na koncert, a tu jacyś członkowie krucjaty młodych zorganizowali publiczny różaniec przebłagalny za grzeszy bluźnierstwa satanistycznego zespołu Behemoth kuzwa na ulicy. Nie słyszalem, żeby jacys ateisci, czy satanisci #!$%@? tak jak katole to robią.
#bekazpodludzi #bekazkatoli #ateizm
Sadar - To mnie najbardziej śmieszy w katolach. Idziesz sobie na koncert, a tu jacyś ...
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RandomowyMetal: O gustach nie dyskutują tylko ci, co albo nie mają nic sensownego do powiedzenia, albo są mało inteligentni, albo brakuje im argumentów, by obronić swoje zdanie. Dzbanie. Sabatonie.
  • Odpowiedz
@Sadar:

Ja proponuję, żeby przed każdym występem Behemotha w Polsce zebrać się w grupę, i kilka dni wcześniej demonstrować pod kościołem i śpiewać satanistyczne modlitwy przez głośniki xD
  • Odpowiedz
@biesy: O gustach się dyskutuje tylko po to by wywołać Shit Storm, co ewidentnie czerwonko próbujesz zrobić, jeden słucha Behemota, inny Sabatonu, jeszcze inny Powerwolfa a następny muzyki klasycznej, nie podoba się?? Twój problem, nie słuchacza, idź sobie słuchać swoich klimatów i nie #!$%@? się innym w gusta. Mi się podoba Sabaton. Tobie nie, tylko czym niby mam odpowiedzieć na jakże zajebisty ogólnik "bo #!$%@?"?? Dla Ciebie #!$%@? dla mnie
  • Odpowiedz