Wpis z mikrobloga

Coś Wam powiem

Lubię rozmawiać na kontrowersyjne tematy: polityka, rasizm, nazizm, narkotyki, sytuacja osób lgbt, homopropaganda, robert kubica, aborcja, wiara, ateizm. Nawet w temacie #motoryzacja mam swoje poglądy których się nie wstydzę. Lubię rozmawiać, dyskutować, przekonywać do swoich racji ale i poszerzać moje własne horyzonty.

Ale jeszcze nigdy nie trafiłem na takie zatwardzenie umysłowe jak pod #tesla i #elonmusk xD

Jakiekolwiek inne zdanie kończy się natychmiastowo jednym z kilku argumentów:
- z pierwszego ajfona też się śmiali!
- ale produkują x samochodów w danym kwartale!
- ale produkują najwięcej baterii na świecie!
- mają gigafactory!
- tesla to przyszłość!
I takie rzeczy są wklejane losowo, nie ważne od zarzutu jaki się postawi na temat Tesli xD
Nie podoba Ci się środek tesli? Jak śmiesz oceniać po wyglądzie! xD
Uważasz podobnie jak większość że Tesla to nie marka premium? Hurr durr wszyscy jesteście w błędzie to premium jak Mercedes xD
Zero dyskusji, tesla jest najlepsza i #!$%@? xD

A jak napiszesz że Tesla to mniej niż 1% obecnego rynku motoryzacyjnego... znaczy jak to im uświadomisz... wyparcie jakby dowiedzieli się że mają terminalnego raka z przerzutami. Od razu zmiana tematu i wklejenie jednego z argumentów (patrz powyżej) xD

- przecież tesla sprzedaje 50 razy mniej nowych samochodów niż marka X, nie jest popularna

- ale mają gigafactory


XD

Nic merytorycznego, w koło macieju te same argumenty o produkcji i bateriach. Nie podoba Ci się tesla? No pewnie jesteś debilem. Myślenie ograniczone tylko do jednej marki motoryzacyjnej, broń boże inne firmy weszłyby pełną parą na rynek elektryków, tylko tesla i elon mój zbawiciel. Nie masz prawa myśleć inaczej, ma Ci się podobać to co nam się podoba xD

Nawet fanów Appla bardziej szanuje, bo ich przynajmniej stać żeby sobie kupić tego cholernego iphona a nie są tylko teoretycznymi internetowymi obrońcami swojej ukochanej marki. I pisze to ja, zwolennik elektromobilności i fan fajnych samochodów który pewnie prędzej pojeździ sobie teslą niż 95% jej obrońców xD

Niebawem braknie mi miejsca na #czarnolisto ale nie przez nazioli czy lewaków, a przez wyznawców kościoła elona muska. Bądźcie z siebie dumni bo robicie super reklamę marce z którą nie macie nic wspólnego poza tym że jesteście jej fanbojami xD

Przecież to żałosne, Nikola Tesla gardziłby takim wąskimi horyzontami i ograniczonym myśleniem

Dziękuję

#zalesie #przemyslenia #heheszki i trochę #pasta
Pobierz Atreyu - Coś Wam powiem

Lubię rozmawiać na kontrowersyjne tematy: polityka, rasizm...
źródło: comment_v8xb6yO2Ma8r7qFoSa69DtaCSWyLkqy4.jpg
  • 46
@Atreyu szkoda że według Ciebie wszyscy to fanboje tesli. Dla mnie tesla to po prostu firma która pokazuje że się da przejść wyłącznie na Elektryki, które są po prostu lepsze niż spalinowe. Fakt Teraz przez to że większość energii np. W Polsce uzyskuje się z paliw kopalnianych nie spowoduje benefitow dla środowiska. Może za x lat kiedy zaczniemy więcej pozyskiwać z odnawialnych źródeł czy z atomu lub wreszcie z elektrowni termojadrowych wtedy
Dla mnie tesla to po prostu firma która pokazuje że się da przejść wyłącznie na Elektryki


@frems: Ja liczę że w ciągu najbliższych 50 lat cała branża przejdzie na elektryki (na co się zresztą zapowiada), albo wymyślą coś lepszego niż baterie - ogniwa paliwowe/wodór/coś innego rozwinie się na tyle żeby było lepsze? Sam jestem ciekaw

Firma piękna, tylko fanboje biurwy parafrazując marszałka.
to jest ciekawe bo male miejskie autka to segment którego nie można pominąć i gdzie elektryki maja rację bytu

Nawet model 3 jest autem całkiem sporym - szerokim i wysokim jak Insignia tylko o 10cm krótszym. To nie małe auto miejskie jak wielu sądzi


@Atreyu: w Europie - racja. Ale w USA nawet model S jest mały. Klienci czekają na większe modele, "trucki". A Tesla rynek Europejski ma trochę w dupie