Wpis z mikrobloga

Fajny kanał znalazłem jakiś czas temu na youtubie, a dziś napisał o niej na swoim profilu Dawid Ciemięga.

Ustawiłem moment rozpoczęcia filmu, na moment, w którym pada informacja o tym, że znajoma tej pani z filmu spotkała w "astralu" Hannibala Lectera i okazało się, że wcale nie był taki zły jak go malowano i był wegetarianinem a nawet weganinem! Pani Paulina była między innymi samurajką w Japonii, potrafi usunąć powikłania poszczepienne aktywując jeden gen - jak macie autyzm czy inne powikłania, to walcie jak w dym! W jej magicznym sklepie kupicie akcesoria niezbędne do zapewnienia sobie zdrowego życia.

Aha! Nie chodźcie do kościoła i nie jedźcie Pana Jezusa, bo to żywienie się cudzą energią! Ogólnie żarcie mięcha, to główna przyczyna wszelakiego zła na świecie! Roślinki można żreć, bo one mają wspólną duszę.

Cały jej kanał, to jedno wielkie rakowisko... Polecam serdecznie!

#rakcontent #bekazpodludzi #illuminati #nauka #heheszki #wincyjtagowniewymysle
Jogibabu - Fajny kanał znalazłem jakiś czas temu na youtubie, a dziś napisał o niej n...
  • 8
  • Odpowiedz
@Jogibabu: Ja #!$%@?, wiezta mnie na onkologię xD Lecter to postać fikcyjna, ja #!$%@?, niech mi powie co czuje w energii Tony'ego Starka xD Ludzie, co ona #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@Khraell: jak fikcyjna jak jej koleżanka go w astralu spotkała? Nie bluźnij! Pani Paulinka jest oświeconą osobą! Podrózuje w czasie i przestrzeni, ma moce o jakich Ci się nawet nie śniło!
  • Odpowiedz
@Jogibabu: Już poczułem jej samurajską moc xD W ogóle kobiety nie były samurajami, uczyły się walczyć ale nie nosić katanę i wakizashi, czyli broń samurajów, jak dobrze pamiętam xD
  • Odpowiedz
@Khraell: ciekaw jestem na co trzeba chorować żeby takie brednie opowiadać. Może jakaś schizofrenia? Samurajka...
Ja tam lubię te jej filmiki, można się potaplać w nieskończonych pokładach żenady ()
  • Odpowiedz
@Jogibabu: No mnie aż głupio tego słuchać. Mam dość szeroki zakres wiedzy ogólnej, łącznie z ezoteryką i ona tak #!$%@?... No tragicznie. Gniją mi kości jak jej słucham.
  • Odpowiedz