Wpis z mikrobloga

@snuwple1 pomysł na spontanie. Wylosuje sobie jakoś osoby przez jakieś random.org czy coś. Chyba, że jest jakiś inny sposób? Nie bawiłem się zbytnio wcześniej na wykopie w jakieś losowania. A co do tagów, możesz mi napisać jakie to dorzucę coś, nie znam tutaj tagów które by odpowiednio pasowały :D
@DOgi w sumie to uprzejma prośba, więc przychyliłem się do niej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie używałem tych markerów trochę długo, chyba to widać xD wiec namaluje jeszcze tyle na ile ich starczy, a jak się przyjmie to polecę po nowe. Tylko muszę wiedzieć, czy chociaż trochę wam się to podoba ( ͡º ͜ʖ͡º) dodam, że nie malowałem z 3-4 lata, więc chce
źródło: comment_5H061oWIhGDJyyqKYgjeGhaYUnLVERQJ.jpg
@botpoziomu: a dzięki B|
Ja właśnie w technikum na nudnych lekcjach coś działałem. I teraz jakoś tak mnie naszło, że w sumie to może by wrócić do bazgrania takiego. Zobaczymy, może coś zacznie wychodzić, bo na razie to amatorka :D
@Kaann: myślę, że dużo osób w podstawówce/gimnazjum "jarało się" graffiti i każdy próbował coś nabazgrać w zeszycie :D Też bym pewnie znalazł coś z gimnazjum, ale lepiej się tym nie chwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Depee: uprzejmie proszę o uwzględnienie mnie w rysowaniu, w jakiejś wolnej chwili.. Dlaczego ja? Nie będę ściemniać - sprawdź czy jest tu ktoś jeszcze kto ma takie fajne, podwójne "ee" w nicku ( ͡° ͜ʖ ͡°)