Wpis z mikrobloga

@drugsorbrain: świata nie zbawimy, a daję sobie rękę uciąć, że w jego otoczeniu jest jakaś spoko dziewczyna, zakochana i w głębokim friendzone, bo on jęczy, że go modelki z victoria’s secret nie chcą, zamiast sprawdzić, czy ktoś nie czeka w jego własnym ogródku ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego wieczoru, Mirabelko! Miło było bronić z Tobą honoru różowych choć przez moment! ( ͡° ͜ʖ ͡°
@viljuska: Od 17 do 22 roku życia byłem kilkukrotnie odrzucany, 3 z dziewczyn powiedziały mi wprost, że to przez mój wzrost. Od tamtego czasu (czyli od 8 lat) nie utrzymuje kontaktu z żadnymi kobietami, bo pogodzilem sie, że do konca zycia będe sam. Ciekaw jestem jak miałbym kogoś sfriendzonować, jak od 8 lat nie rozmawiałem praktycznie (oprócz sytuacji kiedy jestem zmuszony) z kobietami.
@ZjadaczTrujki: 170 here i mam różowa. Rozowa ma 163, dobrze ze je Chodzi na szpilkach xD ale widzisz da się, jestem chudy i mały a ująłem ja swoim charakterem co mi nie raz powidziala, oczywiście jej się spodobałem ale wzrost się dla niej nie liczył. Jej były pewnie był wiekszy sadzać po zdjęciach wiec wysun wnioski.