Wpis z mikrobloga

Mircy. Pytanie do facetów. Chce poznać wasze zdanie i rady. #niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki
Powiedzcie mi jak zdystansować się w relacji z facetem? Jestem osobą impulsywną i emocjonalną, wole się wylewać na zewnątrz niż trzymać w środku i niestety moja osobowość czasem sprawia mi problemy.
Otóż bardzo szybko się angażuję. Można powiedzieć, że się zauraczam, bo jest taki hype, ale to bardziej chodzi o pragnienie kontaktu i samą radość z przebywania z tą osobą. Możliwe, że jest to z tego, że odczuwam dużą potrzebę kogoś kochać :/ I strach przed tym, że to szybko się skończy.
Nie chce żeby mi #!$%@?ło po 1 spotkaniu z jakimś facetem, który jest dla mnie miły. Nie chce byc bluszczem, przylepą ani pokazywać nadmiernie na jeszcze początkowych stadiach relacji, że mi zależy bardziej. Chciałabym nie wprowadzać presji i dać się wykazać też facetowi.
Macie jakieś rady jak pracować nad sobą? Jak nie wpadać w takie zachowanie lub go uniknąć lub zmienić?
  • 16
@LadyMartini: Nie przesadź jednak z tym dystansowaniem się. Ja mam w sumie teraz taką sytuację, że z początku dziewczyna (18 lat) wydawała mi się zainteresowana. Zacząłem z nią pisać - podobne pasje i gust muzyczny. Niestety odmówiła wyjscia na kawe i na spacer, a teraz mam wrazenie, ze zwraca uwage wieksza na mlodszego znajomego z boiska. Spotykamy się wzrokiem, ale nie jest jak było. Nie wiem czy to gierka czy straciła
@LadyMartini: tworzysz sytuację pampers. Z zewnątrz spoko, w środku gówno. Radzę Ci dobrze, związki i to co przeżyłaś mogło mieć na Ciebie taki wpływ, dopóki tego nie przepracujesz nie stworzysz zdrowej relacji z drugim człowiekiem.