Wpis z mikrobloga

Wczoraj zasugerowano mi, żebym założyła tag o moich doświadczeniach z innymi nauczycielami (jestem nauczycielką), zatem zakładam i kontynuuję swoje żale na temat tej grupy zawodowej. Podrzucam Wam dzisiejszą anegdotkę nauczycielki Beaty. (,)

Najgorsze, że dostał szóstkę!

#gownowpis #szkola #nauczyciele #pracbaza #bekazpodludzi #bekaznauczycieli
Pobierz giovan-a - Wczoraj zasugerowano mi, żebym założyła tag o moich doświadczeniach z inny...
źródło: comment_1W7o0PoGXiJafKOZfSEAZaoXEaB8XEd5.jpg
  • 85
Ten dzieciak naniósł jakieś fantasy/sci fi czy kij wie jakie nazwy i przyfarcił, że nikt nie zauważył (bądź zgadywał gdzie co może być) czy też ten brat grał w jakieś Europa universalis gdzie była niemal identyczna, w miarę rzeczywista mapa i stąd dzieciak wiedział gdzie co jest?


@Naxster:
Druga klasa.
Przypuszczam, że nawet nie chodziło o konkretne nazwy, a o samo rozczytanie symboliki.

Czyli napisanie:
"rzeka", "miasto", "morze", "góry", "jezioro" i
@giovan-a: Znajoma mieszka w Irlandii, tam urodziła dwoje dzieci. Kiedyś mówiła mi że chciałaby w sumie wrócić do Polski, ale ze względu na sposób nauczania w polskich szkołach nie wróci. Tam w Irlandii co najważniejsze nie istnieje coś takiego jak praca domowa, ani nauczenie się czegoś w domu do szkoły. Nauczanie szkolne odbywa się tylko w szkole, oczywiście rodzice mogą uczyć w domu czy dać jakieś dodatkowe zadania,ale to tylko z
@giovan-a a propos gier i nauki. Przed maturą z historii strasznie katowałem Rome Total War (jedynkę) z dodatkiem Alexander. Było tam bardzo dużo treści do przeczytania, jako baza wiedzy o okresie podbojów tego młodego Macedonczyka. Uczyłem się też, nie powiem, że nie, ale obkuty nie byłem. Tymczasem dostałem 17/20 punktów za rozprawkę bo trafiłem temat i #!$%@? 3 strony o podbojach Aleksandra, łącznie z taktykami w konkretnych bitwach. Jego dowódcach, oddziałach i