Wpis z mikrobloga

Mirki co tu się #!$%@?ło. Różowa poszła do dietetyka bo twierdzi, że jest gruba (nie jest, no ale jak chce to niech idzie). Napisała że już jest po wizycie i dostała dość restrykcyjną dietę.

Odpisałem: "no to grubo (no pun intended)" XD Chłód i dotyk śmierci wyczułem nawet przez smsa, gdy odpisała że zamiast śmieszkować bym się zainteresował. Tak też uczyniłem.

Odpisałem: "no to co tam w tej diecie masz, z grubsza?"

Obraziła się ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#logikarozowychpaskow
  • 60
@sillygiraffe: po pierwsze - jak stwierdził OP dziewczyna nie jest gruba. To tak, jakby facet miał w najgorszym przypadku centymetr poniżej przeciętnej i jego dziewczyna rzuciła jego że "przecież odchył od normy jest NIEWIELKI", z follow-upem w stylu "przejmujesz się małymi rzeczami". Po prostu jako facet nie jestem w stanie sobie wyobrazić sytuacji w której o takie pierdoły bym się obraził. Bo to są pierdoły na które zwracają uwagę osoby przewrazżliwione
@angor86: Nie jest gruba, ale źle czuje się w swoim ciele. Więc po co jeszcze bardziej ją nakręcać? Takie wyśmiewanie się nie przyniesie niczego dobrego, skoro laska ewidentnie nie ma na tyle dystansu, aby sama się z tego śmiać. Wręcz przeciwnie - może ją wpędzić w jeszcze gorsze samopoczucie i kompleksy. Nauczcie się, że są różne progi wrażliwości. Więcej dałaby jej szczera rozmowa na temat jej wyglądu i wagi.
@sillygiraffe: jest dość duża różnica pomiędzy "dość restrykcyjna dieta" a "restrykcyjna dieta". To pierwsze sugeruje subiektywne odczucia OPa, faceta - a faceci ogólnie jedzą więcej. To drugie sugeruje, że jest to restrykcyjna dieta ogólnie, czyli według medycyny.
Jestem pewien, że doskonale o tym wiesz, po prostu ten tekst to jakaś dziwna próba odejścia od tematu. Nie wiem tylko po co.
@Myzreal mnie to bawi, ale generalnie jak partner ma kompleksy na jakimś punkcie to po prostu się z tego nie żartuje. Od partnera raczej oczekuje się wsparcia, a nie dojechania. I to, że to są absolutnie nieuzasadnione kompleksy nie ma znaczenia. Twoją rolą powinno być ja wyprowadzić z takiego uczucia. Oczywiście jeśli nie macie naście lat i traktujesz ją poważnie.