Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i ludzi bez wyższego wykształcenia. Ciągłe wyzwiska ze strony inteligencji (jak sami o sobie piszą), bo jakiś bliżej nieokreślony, anegdotyczny debil powiedział im coś o "prawdziwym życiu" na wsi. Fakt jest taki, że mieszkańcy wsi mają w dupie miejskie sprawy, bo mają co innego na głowie.
No ale serio, współczuję pani Michalik, to musi być straszne żyć w takim świecie, gdzie każdy wieśniak tylko czeka, żeby dopieprzyć inteligentowi.
Ogólnie trochę przypomina mi to sytuację w USA, gdzie Clinton przegrała przez traktowanie drugiej strony jak debili i ciemnotę.
Społeczeństwo jest już wystarczająco podzielone, tak wyborów nie wygramy.
http://natemat.pl/245039,eliza-michalik-w-mocnym-wpisie-dosc-mam-gadania-ze-nie-znam-zycia
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213025817983800&id=1342966054
#neuropa #4konserwy
RedBulik - Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i l...

źródło: comment_K9a4TdU9vghJgtzS3kljMYsUsXo1mO6d.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RedBulik: hymm a w którym ona miejscu generalizuje? Ja tam widzę tylko odpowiedz na krytyke ludzi którzy twierdzą, że nie zna życia. Nie pisze, że życie na wsi jest gorsze tylko że używanie argumentu, że życie na wsi jest prawdziwsze jest bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
w którym ona miejscu generalizuje

@dziara1429: no wcale nie generalizuje i nie buduje żadnej dychotomii xd

Kto i kiedy zdecydował, że prawdziwe życie jest tylko na wsi, w biedzie czy braku wykształcenia i perspektyw, w wielodzietności, nałogach?

Zostałam dziennikarką, a moi znajomi są dziennikarzami, pisarzami, biznesmenami, prezesami, sportowcami i prawnikami i nie będę za to przepraszać. Korzyć się przed panią czy panem bezrobotnymi, czy jakimikolwiek innymi. Bo co? Bo
  • Odpowiedz
@RedBulik: tylko na wsi nie da się splagiatować pszenicy albo mleka, trzeba zasiać i wyhodować swoje. "Kariera" tej tępej strzały to pasmo pseudoskandali i udawania że się umie pisać. Niech #!$%@?.
  • Odpowiedz
@RedBulik w
@hej_wisos
@czuczupikczu
@AtoMan Bardzo dobrze napisała, bo tu nawet nie chodzi do końca o mieszkańcach wsi czy Polski C, ale o takim #!$%@? w którym to wykonawca jakiegoś #!$%@? słabo płatnego lub ciężkiego zajęcia (albo całokształtu swojego życia) racjonalizuje sobie swój trud - pseudo romantyczną wizją "prawdziwości życia". I tak nawet na tej samej wsi takie dzbany potrafią szydzić z gospodarza co najmie sobie koparkę, lepszy
  • Odpowiedz
@Alfa-spierdox88: mnie nie musisz tego mówić, ale w mediach od 4 lat (czyli od "afery" podsłuchowej) panuje jakieś dziwne przeświadczenie, że wszyscy muszą chodzić na paluszkach, żeby nie urazić twardego elektoratu PiS, bo nas pozamykają czy coś w ten deseń. W efekcie gazeta.pl w ramach "zasypywania podziałów" dała miejsce na głównej na tekst autorki "Do Rzeszy" stawiający tezę, że to Tusk "rozpętał pedagogikę nienawiści". I jeszcze ta reklama onetu sugerująca,
  • Odpowiedz
@finchharold: pewnie przy odpowiednio dużej próbie uczestników w badaniu takich zależności wyszłyby różne powiązania, może akurat kształt czaszki. zresztą nie #!$%@?, że oceniam inteligencję po spojrzeniu, powiedziałem tylko że w mojej opinii spojrzenie pani nie wygląda jakby była inteligenta.

w mojej opinii. ty stalinowski kacie, cenzorze. może jeszcze zaczniesz jak twój idol Stalin wysyłać mnie i moją rodzinę do gułagu?

już pomijam sam fakt że #!$%@? takich głupot publicznie tym
p.....7 - @finchharold: pewnie przy odpowiednio dużej próbie uczestników w badaniu ta...

źródło: comment_VxY38Hv0hnqSTo9vI1vY3plzo67qDiiS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
oceniam inteligencję po spojrzeniu, powiedziałem tylko że w mojej opinii spojrzenie pani nie wygląda jakby była inteligenta.


@piard2137: Sam sobie zaprzeczasz. Skoro twierdzisz, że nie oceniasz inteligencji po spojrzeniu to na podstawie czego ta Pani wygląda nieinteligentie?

w mojej opinii. ty stalinowski kacie, cenzorze. może jeszcze zaczniesz jak twój idol Stalin wysyłać mnie i moją rodzinę do
  • Odpowiedz
@finchharold: no tak, lepiej prowadzić JAKŻE POWAŻNĄ buraczą DYSKUSJĘ na JAKŻE POWAŻNY TEMAT z JAKŻE POWAŻNĄ OSOBĄ w serwisie wykop żeby nie wypaść ŚMIESZNIE bo jak wiadomo jest to tutaj NIEZWYKLE WAŻNE dla wszystkich dookoła w tym DLA MNIE POWINNO BYĆ szczególnie xd

napisałem że babsko ma głupotę wymalowaną w oczach i tyle, więc teraz moim wykopowym obowiązkiem jest POWAŻNA ANALIZA TEGO CO POWIEDZIAŁEM a także szukanie ODPOWIEDNIEJ ARGUMENTACJI na poparcie moich tez xd najepiej w kontekście poczynań nazistów i w ogóle #!$%@? badań naukowych XDDD

dlatego cię nazywam piwniczakiem, bo normalni ludzie na coś takiego mają #!$%@?, a zbyt wielu znam takich pseudointeligentów-filozofów jak Ty żeby martwić się tym, czy jestem dla nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RedBulik:
Dość już mam tego gadania, że nie znam luksusowego życia. I tego głupiego, pogardliwego wyliczania: "Jesteś redaktorem i mieszkasz w Zgierzu, nie znasz luksusowego życia". "Stać cię na herbę w granulacie, nie znasz luksusowego życia". "Chodzisz do fryzjera w bloku naprzeciwko, na miłość boską, co ty wiesz o luksusowym życiu?", "Co wy w Zgierzu, Chorzowie, Suwałkach wiecie o luksusowym życiu?", "Jedźcie do Konstancina, to zobaczycie luksusowe życie".

Kto i kiedy zdecydował, że luksusowe życie jest tylko w Wilanowie, Sopocie czy w ścisłym centrum Warszawy, w hobby takim jak polo bądź prestiżowy altmed, w natolińskim cv, paleniu cygar osobiście wyobracanych nad uchem przez Fidela Castro i posiadaniu ok. 79 tysięcy na miesiąc? (dla nie potrafiących czytać ze zrozumieniem: nie zrównuję tych rzeczy, po prostu zazdroszczę). Kto i kiedy uznał, że jeśli jesteś zdołowaną kobietą na śmieciówce, pasywnym, martwym w środku mężczyzną zasuwającym w znienawidzonej pracy to twoje życie nie jest luksusowe?

A jakie jest? Nieluksusowe? Gorsze? Bo kto tak uznał? I dlaczego niby jego opinia ma mieć dla mnie
  • Odpowiedz