Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i ludzi bez wyższego wykształcenia. Ciągłe wyzwiska ze strony inteligencji (jak sami o sobie piszą), bo jakiś bliżej nieokreślony, anegdotyczny debil powiedział im coś o "prawdziwym życiu" na wsi. Fakt jest taki, że mieszkańcy wsi mają w dupie miejskie sprawy, bo mają co innego na głowie.
No ale serio, współczuję pani Michalik, to musi być straszne żyć w takim świecie, gdzie każdy wieśniak tylko czeka, żeby dopieprzyć inteligentowi.
Ogólnie trochę przypomina mi to sytuację w USA, gdzie Clinton przegrała przez traktowanie drugiej strony jak debili i ciemnotę.
Społeczeństwo jest już wystarczająco podzielone, tak wyborów nie wygramy.
http://natemat.pl/245039,eliza-michalik-w-mocnym-wpisie-dosc-mam-gadania-ze-nie-znam-zycia
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213025817983800&id=1342966054
#neuropa #4konserwy
RedBulik - Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i l...

źródło: comment_K9a4TdU9vghJgtzS3kljMYsUsXo1mO6d.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@RedBulik: w sumie przeczytałem i nie widzę nic złego w tym, co napisała.
Niektórzy rzeczywiście mogą przeginać z tym "prawdziwym życiu" w trudzie, ale to zrozumiałe - osobiście bym takim ludziom nawet nie odpowiadał.
Ale w tym, co ta pani napisała nie ma nic obraźliwego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mk321: To, czy ma rację czy nie, nie ma tutaj żadnego znaczenia. Sam mógłbym pisać rozprawy o traktowaniu mieszkańców wsi przez mieszczan (jest to bardzo widoczne m.in. na Wykopie), ale jako człowiek inteligentny, wiem, że generalizowanie i w efekcie antagonizowanie społeczeństwa to domena ludzi ograniczonych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kulass: @hej_wisos: Nie chodzi mi nawet o sam jej wpis, a o odzew który wywołała - tysiące komentarzy, z których większość to wyzwiska i lizanie po jajkach inteligencji.
Przypomina mi to bardzo _Dzień świra_.
  • Odpowiedz
@RedBulik: bardzo proszę nie robić tej szmuli darmowej reklamy. Ona raz na kilka miesięcy wysrywa podobną "KONTROWERSYJNĄ" tezę, żeby showbiz o niej nie zapomniał. Zwykła Karyna próbująca utrzymać się na powierzchni
  • Odpowiedz
@RedBulik: Ostatnie wybory pokazały że mieszkańcy wsi wcale nie mają "w dupie" miejskich spraw i chętnie zagłosują na tych którzy pogonią te "elyty". Pani Michalik ma 100% racji, a kto się oburza chyba nie wie w jakim kraju żyje.
  • Odpowiedz
@RedBulik: a jak dla mnie ta pani ma 100% racji. Często ludzie na wsi zyja w swoich gospodarstwach, ktore dostali po matce/ojcu i uwazaja, ze to oni ciezko pracuja, a Ci mniejszych miast, ktorzy nie maja dzialki po rodzicach jada do wiekszego miasta w poszukiwaniu jakiejs przyszlosci to obrywaja haslem 'krarierowicz' czy wlasnie 'co Ty wiesz o zyciu'. I niestety to w duzej mierze ludzie ze wsi sa bardziej manipulowani 'bo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czuczupikczu: Nie widzisz hipokryzji w swoim komentarzu? Zrobiłeś dokładnie to samo, na co narzekasz.
@DiPiero: To wybory dotyczą tylko miast? Wtf?
No i o takim pieprzeniu mowa. Róbcie tak dalej, a PIS ma kolejną kadencję w kieszeni.
Tutaj trzeba z sercem, nie z dupą.
  • Odpowiedz
@RedBulik:
Wg mnie ta baba po prostu wyżej sra niż dupę ma. Kim ona w ogóle jest, żeby mówić o jakiejkolwiek klasie ludzi z wyższością? Może ledwo w klasę średnią się wbija xD, a wozi się jakby kupowała co miesiąc nowego Bentleya.
  • Odpowiedz
Róbcie tak dalej, a PIS ma kolejną kadencję w kieszeni


@RedBulik: PiS ma kolejną kadencję w kieszeni przez debili. Nawet nie tych, którzy na nich głosowali (bo każdy się może pomylić, plus Polska B jednak Wiadomościom wierzy), tylko tych, którym wszystko jedno i nawet na wybory nie poszli - czyli połowę społeczeństwa.

Inna sprawa, że kolejna kadencja będzie czasem kilku mniej lub bardziej spektakularnych kryzysów, zarówno krajowych jak i międzynarodowych. To,
  • Odpowiedz