Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i ludzi bez wyższego wykształcenia. Ciągłe wyzwiska ze strony inteligencji (jak sami o sobie piszą), bo jakiś bliżej nieokreślony, anegdotyczny debil powiedział im coś o "prawdziwym życiu" na wsi. Fakt jest taki, że mieszkańcy wsi mają w dupie miejskie sprawy, bo mają co innego na głowie.
No ale serio, współczuję pani Michalik, to musi być straszne żyć w takim świecie, gdzie każdy wieśniak tylko czeka, żeby dopieprzyć inteligentowi.
Ogólnie trochę przypomina mi to sytuację w USA, gdzie Clinton przegrała przez traktowanie drugiej strony jak debili i ciemnotę.
Społeczeństwo jest już wystarczająco podzielone, tak wyborów nie wygramy.
http://natemat.pl/245039,eliza-michalik-w-mocnym-wpisie-dosc-mam-gadania-ze-nie-znam-zycia
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10213025817983800&id=1342966054
#neuropa #4konserwy
RedBulik - Straszne ścieki wylewane są przez ostatnie parę dni na mieszkańców wsi i l...

źródło: comment_K9a4TdU9vghJgtzS3kljMYsUsXo1mO6d.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
o jakiej hipokryzji mowisz? mowie, ze czesto ludzie ze wsi sa osobami prostymi co szczegolnie widac bo ludziach straszych lapiacych kazde slowo z tv za pewnik...

@czuczupikczu: Żenada. I ty się od tych ludzi później domagasz szacunku.
Przecież identyczny tekst można napisać o mieszkańcach miast. Tam nie ma moherów? Patusów? Januszów?
  • Odpowiedz
@RedBulik: przykład na co?

Na to, że druga strona non stop wyzywa innych od "lewactwa", "złodziei" i "morderców prezydenta"? A ja nie mam prawa nazwać ich, zgodnie z prawdą, debilami?

To politycy muszą się podlizywać wszystkim. Ja nie muszę.
  • Odpowiedz
@RedBulik: masz jakis syndrom mniejszosci? kobieta powiedziala, ze to nie jej wina, ze urodzila sie wsrod osob wyksztalconych, ktore dzierza troche bardziej odpowiedzialne stanowiska, a mimo to ludzie ze wsi sapia sie do niej 'co Ty wiesz o zyciu' i sapiesz sie, ze nazywa sie 'elyta' gdzie tego nie napisala i nie taki byl przekaz jej wiadomosci...

ja od nikogo nie domagam sie szacunku, powedzialem Ci po prostu, ze ludzie starsi
czuczupikczu - @RedBulik: masz jakis syndrom mniejszosci? kobieta powiedziala, ze to ...

źródło: comment_YpQVbOPmEgCgOU0OcaRbbD9lQc9zHcPQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: Nie zrozumiałeś nic z tego co napisałem. Pisałem przede wszystkim o tysiącach komentarzy atakujących ludzi na wsi, co samemu uskuteczniasz.
Najpierw płaczesz, że jakiś wieśniak coś ci powiedział, a potem robisz to samo.
Generalizowaniem nic nie zdziałasz. Reprezentujesz dokładnie ten sam poziom, co ci, których krytykujesz.
Tylko ograniczony człowiek będzie określać innych na podstawie miejsca zamieszkania, koniec, kropka.
  • Odpowiedz
a może ma rację? Często słychać takie januszowe gadanie


@mk321: jestem tego samego zdania - ten temat był wczoraj na głównej i w komentarzach festiwal #!$%@? - można było np poczytać o "elitkach", "robieniu kariery przez dawanie dupy", czy "potrzebie atencji" co 100% potwierdzało to co napisała ta babka XD
  • Odpowiedz
@RedBulik: napisalem, ze spora czesc starszego pokolenia tak ma, mozesz sie nie zgodzic, ale tak niestety jest... nie placze, 'ze jakis wiesniak' mi cos powiedzial bo wychodze z tego samego zalozenia co ta pani, masz tyle na ile zapracowales sobie... i koncze z toba dyskuje bo w ogole nie czytasz tego co pisze, masz wlasna teze, ktora tylko rozpaczliwie powtarzasz i tyle... nawet sie nie odniosles do fotki, co zagielo? ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: Co zagięło? Przecież już pisałem, że to przez was PIS znowu wygra.
Meritum mojego postu dotyczy generalizowania i atakowania w komentarzach, czyli właśnie to, co robisz (i od czego próbujesz uciec z każdym kolejnym komentarzem) i do czego się w ogóle nie odniosłeś.
Tak, nazwanie mieszkańców wsi "prostymi" a tych z miast "wykształconymi" to nie tylko generalizowanie, ale także ograniczona wyobraźnia.
  • Odpowiedz
@RedBulik: Jakiej wsi? wsi już jest bardzo mało prędzej robią to wieśniaki z miast, taka odmiana wsiurów miastowych nie mających nic wspólnego z wiejskimi terenami, teraz na wsiach większość mieszkańców to pracujący w miastach ludzie obojętni na to wszystko, którzy mają #!$%@? na to co się dzieje poza ich płotem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jak już ktos pisał, to najbardziej chyba starsi ludzie którzy są wychowani
  • Odpowiedz
Tak sobie czytam komentarze na WP pod artykułem o tej właśnie pani i jej wpisie na FB; i stwierdzam, że...

  • Odpowiedz
@RedBulik: nie lubię jej ale 100% racji w tym co piszę. Dokładnie ten sam schemat działa u ludzi spoza Warszawy którym sie wydaje ze my gardzimy resztą Polski i się wywyzszamy. Jest zupełnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@RedBulik: A co mamy kretynów głaskać po główce, by się nie poczuli urażeni? Oj biedaczku może przez ciebie kraj nam rozpieprzają politycy ale to nie twoja wina i wszystko jest cacy. Wyborcy PiS to banda kretynów i nie wiem czemu mam tego nie mówić głośno. Wstyd mi, że muszę z nimi narodowość dzielić...
  • Odpowiedz
@voor: konsulting żerujący na społeczeństwie xD Gdy z pierwszą częścią o nie łączeniu elit z dochodami ciężko się nie zgodzić (to 2 różne sprawy), to dalej już ostro pojechałaś.
  • Odpowiedz