Wpis z mikrobloga

Występ Cejrowskiego w Belfaście odwołany.

- Polacy absolutnie nie mogą być kojarzeni z czymś takim, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii, w której słowa skierowane przeciwko ludziom z powodu ich orientacji seksualnej, koloru skóry, pochodzenia, traktowane są bardzo poważnie - zaznacza w rozmowie z WP Aleksandra Łojek, od 10 lat mieszkająca w Belfaście.

Brawo, Pani Aleksandro! Świetna robota!

https://teleshow.wp.pl/wystep-wojciecha-cejrowskiego-w-belfascie-odwolany-za-sprawa-polki-mieszkajacej-tam-od-10-lat-6279251229554305a

https://audioboom.com/posts/6950435-polish-stand-up-comedian-has-event-dropped-by-strand-arts-centre-in-east-belfast-for-previous-comments-deemed-homophobic-anti-islam-and-sexist

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #bekazcejrowskiego
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rzuberbozy: a ja Cejrowskiego szanuje, moge sie nie zgadzac z paroma rzeczami ktore reprezentuje, ale uwazam ze to wielki Polak, a teraz przez jakas glupia dupe wiele osob straci szanse na spotkanie z panem Wojtkiem, ehhh #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzuberbozy Śmieszni jesteście. Ja tam WC nie lubię, gada głupoty, że uszy więdną, ale wolność słowa to rzecz świeta a torpedowanie cudzego występu to wtrącanie się w nie swoje sprawy. Ludzie chca to pójdą posłuchać, nie chcą to nie pójdą.

Jakaś pisarka Łojek, o której pies z kulawą nogą nie słyszał, będzie opiniowała co może być kojarzone z Polakami, a co nie. A jakie ona ma podstawy do tego?
  • Odpowiedz
@rzuberbozy Dopóki nie nawołuje do przestępstw to niech sobie gada co chce. Faszystowskim jest zakazywanie wyrażania poglądów, bo się z nimi nie zgadzasz. Ja też w wielu sprawach się z nim nie zgadzam, ale nie będę mu bronił ich wyrażać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sokole-oko Wolność jednego człowieka kończy sie tam, gdzie gdzie zaczyna sie wolność drugiego człowieka. Takimi słowami zwolennik gołych stóp ogranicza drugiego czlowieka, upokarza go. A to nie jest wolność słowa, a przestępstwo.
  • Odpowiedz
Wolność jednego człowieka kończy sie tam, gdzie gdzie zaczyna sie wolność drugiego człowieka. Takimi słowami zwolennik gołych stóp ogranicza drugiego czlowieka, upokarza go. A to nie jest wolność słowa, a przestępstwo.


@rzuberbozy: Konkret. Jakie słowa i jakie przestępstwo. Rzuć jakimś przykładami, to może mnie serio przekonasz i to przyznam.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sokole-oko

- Trzeba uderzyć w klan, obiecać - zniszczymy twoich najbliższych, ich pokój domowy - spakujemy i wywieziemy precz - mówił Cejrowski. Jego zdaniem praktycznym rozwiązaniem byłoby…bezczeszczenie zwłok islamistów - najlepiej świńską krwią, bo te zwierzęta są w islamskiej kulturze uznawane za "nieczyste".

Source: https://www.google.pl/amp/www.dziennik.pl/amp/559801,cejrowski-znowu-komentuje-w-tvp-info-kontrowersyjna-wypowiedz-o-islamistach.html
  • Odpowiedz
@rzuberbozy Myślisz, że rodzina zamachowca nie wie o jego poglądach? Jestem pewny, że jeśli nie wiedzą to mają podejrzenia, pozostawanie biernym jest w takiej sytuacji niedopuszczalne. A jeśli zbezszczeczenie zwłok danego terrorysty pozwoliłoby uniknać w przyszłości ataków innych nawiedzonych to czy nie warto tego zrobiç?
  • Odpowiedz