Wpis z mikrobloga

Poniedziałek, 30.07.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłopot, potrzebujesz wsparcia, chcesz komuś pomóc, tradycyjnie już zapraszam do zostawienia intencji w komentarzach. Obejmie Was modlitwą kilkadziesiąt osób, których nicki znajdziecie w grafiku.

Stworzyliśmy małe FAQ w którym odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania. Możesz je przeczytać tutaj: http://bit.ly/mikromodlitwa_FAQ

Proście, a będzie wam dane, szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam. Każdy bowiem, kto prosi, otrzymuje, a kto szuka, znajduje, a kto kołacze, temu otworzą." (Mt. 7,7-8)

Intencje na dziś znajdują się w komentarzu do wpisu.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂
Intencje mogą być podsyłane anonimowo wiadomością prywatną.

Pisz także do nas na prywatną wiadomość jeśli chcesz dołączyć do grona modlących.
▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

Grafik:
http://bit.ly/mikromodlitwa_grafik

Intencje zbieramy zawsze z jednodniowym wyprzedzeniem. Chyba że się pali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz dendrofag - Poniedziałek, 30.07.2018 #mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Jeśli masz kłop...
źródło: comment_vUqKjbQN5cd8vf3hgLT2j4alo7kXoAFE.jpg
  • 42
@yourgrandma, @agaja, @brtk122, @eerk , @Elementary, @trevoz, @Mr-Slimak, @Zgredek_K, @Carnesir, @felicity_fsl, @Staraagrafka, @gdzie_ja_jestem, @raspberry_pi, @choraglowa, @przemek98-57, @radar42, @mnbv-1, @ProjektZ, @nvmm, @meres,
Wybaczcie że wołam wszystkich ale mam pytanie.
- naprawdę modlicie się codziennie w tych wszystkich intencjach?
Jeśli tak to szanuje was bardzo bo to jednak jest odpowiedzialność, ponieważ ktoś liczy na waszą
@Atreyu: jeszcze trochę to ujdzie. Mam na celu jak najmniej mieć 'rzeczy' na czarno. Aktualnie mam tylko tag polityka. Jeszcze muszę sobie trochę na was ponarzekać i dopiero jak zaczniecie mnie ostro wkyrwiac jak ci z #polityka to wylądujecie na moim czarno

A na moje pytanie nadal nikt nie odpowiedział, a tylko plusy za takie pytania zbieram. Wszyscy są tego ciekawi lecz nikt tego nie chce powiedzieć skąd wy się tu
@Nizax: ale o czym ty właściwie mówisz, katolicy byli tutaj od początku, a mirkomodlitwa pojawiała mi się w feedzie już od dawna.

Nikt się nie wstydził, teraz wielka nagonka jest na katolików (w wielu przypadkach sluszna, ale to zwykle katole, czarne owce zdarzają się wszędzie ) - ale wracając do twojego pytania, wcześniej widać nie zauważyłeś tego i tyle.
@Nizax: w gorących są nagonki ;) jak wykop złapie jakiś temat to do porzygu, no ale oczywiście - oni widzą w tym misje, bo przecież wszyscy katolicy to kwikkk katole, ruchają dzieci i takie tam.

Prawda jest taka, że niestety takie osoby też się zdarzają, ale tak jak w moim przypadku znam wielu katolików tych 'dobrych' dla których wartości katolickie coś znaczą, a misja ich życia jest pomaganie innym - no