Wpis z mikrobloga

Czemu ostatnio pojawiła się plaga debili moderów/oszustów, którzy dropią hajs na graczach? Dzisiaj jakiś typ zdropił na mnie 50k, jakoś w tygodniu inny 21k. Wpłaciłem to do banku i czekam aż system wyłapie nieprawidłowości i usunie zbędny balast. Świeży gracz tutaj, więc mało hajsu i trzeba pamiętać o tym, żeby zostawało na koncie trochę więcej niż zdropiony hajs.
#gtav
  • 8
@mat759: yeap, PC.
Dzięki za propozycję, może skorzystam. Póki co gram z kumplami, mamy 4 osoby w swojej ekipie.
Również dzięki za poradnik - przygotowaliśmy się wcześniej, wiemy jak zarabiać. Niestety początki są 'trudne', a bardziej kasa rozchodzi się na wszystko. Jak już każdy będzie miał to co chce, to wtedy hajs będzie napływać samoistnie. :)
@asd1asd: Przecież tak było od zawsze, szczególnie kilka dni od wyjścia większej aktualizacji. Teraz to jest nic w porównaniu do tego co działo się jakiś czas po premierze - wtedy 20 milionów w kilka minut nawet będąc we własnym domu to była norma. Poza tym na ten "system" za bardzo bym nie liczył. Od premiery do teraz trochę niechcianych pieniędzy mi wpadło (dużo więcej niż wymieniłem wyżej) a świetny system Rockstara
@krzysiu51: nie widziałem, że kiedyś były takie cyrki. :/ Na reddit naczytałem się o banach za drop, więc wolę być czysty. :D

@mat759: znamy sposób w menadżerze zdań i również gramy na pustych sesjach. Do tego kick pojedynczych osób, gorzej jak system wrzuci 3 lub więcej, wtedy przechodzimy ponownie na pustą sesję. :P Jako że da się być w kilku ekipach, to na dniach do was dołączę.